Kogo reprezentuje osoba

Żmijewska Elżbieta Maria

w KRS

Elżbieta Maria Żmijewska

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Elżbieta
Drugie imię:Maria
Nazwisko:Żmijewska
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1966 r., wiek 50 lat
Miejscowości:Gdańsk (Pomorskie), Iwonicz-zdrój (Podkarpackie), Opole (Opolskie), Warszawa (Mazowieckie), Łódź (Łódzkie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Budzik Sławomir, Guzik Krzysztof Piotr, Kamiński Jerzy Andrzej, Kocój Andrzej, Komornicki Piotr, Marczyk Piotr Hubert, Maślanka Mieczysław, Mikosz Elżbieta Józefa, Pyra Emilian, Śliwowski Robert Krzysztof, Tokarski Krzysztof Antoni, Wilkołek Mirosław, Wójcik Grzegorz Maciej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Weigensperg Patoła Małgorzata
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Epsztein Piotr, Murawski Andrzej Justyn, Zając Maksymilian, Zawada Anna, Zieliński Dariusz Ryszard, Zwierzchowski Arkadiusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żmigrodzka Szymańska Anna
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czuchra Tomasz Witold, Rocki Maciej Jarosław, Szurnicki Sławomir, Wilkołek Mirosław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żmigrodzka Szymańska Anna
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antonowicz Piotr, Banach Robert, Czuchra Tomasz, Murawski Andrzej Justyn, Rodzewicz Jerzy, Woźniak Katarzyna, Zając Maksymilian, Zieliński Dariusz Ryszard

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żyndul Krzysztof Józef
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czuchra Tomasz, Konofalski Dariusz, Szurnicki Sławomir

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Grabczuk Kazimierz
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Budzik Sławomir Waldemar, Kostrzewa Maksymilian Józef, Murawski Andrzej Justyn, Rocki Maciej Jarosław, Szuleko Roman Piotr

Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borowczyk Jan, Czajkowski Andrzej, Dec Andrzej, Grodziński Marek Bonawentura, Kowalewski Jacek Tomasz, Lasota Sylwia, Leszczyński Andrzej Jan, Pala Bogdan Grzegorz, Podwiński Stanisław, Stock Błażejczyk Anna, Świerczek Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wysłobocki Józef
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dalke Krystyna, Kuchciński Wacław Kazimierz, Lasota Sylwia, Mielcarz Jarosław, Nowicka Joanna, Pluta Ewa Edyta, Roczek Radosław Edward, Turlakiewicz Zbigniew Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szklarczyk Andrzej
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dandelski Jerzy Zdzisław, Kaczmarczyk Zdzisław Władysław, Krawczyk Robert Antoni

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zub Ryszard Kazimierz
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Banach Bogumił Jan, Buchalski Włodzimierz Walenty, Chmielewska Joanna, Chmielewska Małgorzata Edyta, Chojecka Danuta, Gardzała Dorota Stanisława, Goraj Andrzej Teodor, Kotarba Hanna Jadwiga, Lachowicz Krystyna, Lewandowski Ryszard, Madalińska Ewa Krystyna, Matyjasik Magdalena Honorata, Mrozowski Dariusz Zbigniew, Nadworny Andrzej Apolinary, Poziomski Antoni Janusz, Smoliński Kazimierz, Sokołowski Jerzy Bernard, Sowa Andrzej Piotr, Stańczyk Jordan Krzysztof, Szafraniec Józef, Szulc Roman, Wiśniewski Krzysztof Jan, Żebrowski Arwid Marek
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bożek Arkadiusz, Brukszo Paweł Tomasz, Hunek Sławomir Andrzej, Jakuboze Waldemar Grzegorz, Janusz Ludmiła Bronisława, Moniuszko Antoni Walerian, Smaga Krzysztof Jakub, Sosiński Włodzimierz Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zielińska Agnieszka Katarzyna
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baranowska Ożarska Małgorzata, Czopur Sławomir, Domżał Sławomir, Garcarz Anna Katarzyna, Krajewski Grzegorz, Lebiedziński Piotr, Szczyglewski Andrzej, Wcisło Piotr, Wilkołek Mirosław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łabno Kazimierz Piotr
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sadzińska Anna, Zawada Anna Ewa, Żmudzka Katarzyna Monika

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ruszczyńska Hanna Barbara

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Abc Finanse S.A., Warszawa − KRS 0000369232
  2. Agilequant Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000504293
  3. Alvaretti Bis Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000604932
  4. Alvaretti Zakład Pracy Chronionej A.paradowski J.mielcarz Sp. J., Konin − KRS 0000071098
  5. Andrem Ab Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000472319
  6. Anwil S.A., Włocławek − KRS 0000015684
  7. Ariadna S.A. Fabryka Nici, Łódź − KRS 0000019179
  8. B.j.w Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000141677
  9. Bank Polskiej Spółdzielczości S.A., Warszawa − KRS 0000069229
  10. Bank Spółdzielczy W Płońsku, Płońsk − KRS 0000049877
  11. Blue Gaz Sp. Z O.O., Krzywopłoty − KRS 0000362767
  12. Blue Line Engineering S.A., Krzywopłoty − KRS 0000413254
  13. Bps Doradztwo S.A., Warszawa − KRS 0000355344
  14. Bps Faktor S.A., Warszawa − KRS 0000380396
  15. Bps Inwestycje 2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000589550
  16. Bps Leasing S.A., Warszawa − KRS 0000368784
  17. Bps Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000303993
  18. Bractwo Słowa Bożego, Warszawa − KRS 0000414268
  19. Bs Leasing S.A., Warszawa − KRS 0000522541
  20. Cefinia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000540791
  21. Centrum Finansowe Banku Bps S.A., Warszawa − KRS 0000366338
  22. Centrum Handolowo - Usługowe Pawilony Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000167101
  23. Centrum Stalowe Rzeszów Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000394218
  24. Ceyta Europejskie Stowarzyszenie Ekspertów i Konsultantów, Warszawa − KRS 0000043492
  25. Con-finance Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000476140
  26. Cube.itg S.A., Warszawa − KRS 0000314721
  27. Diora - Świdnica Sp. Z O.O., Świdnica − KRS 0000172956
  28. Dolnosląskie Surowce Skalne S.A. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000326977
  29. Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Szczawno-zdrój − KRS 0000043944
  30. Dom Maklerski Banku Bps S.A., Warszawa − KRS 0000304923
  31. Ecomundus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000452225
  32. Energetyka Wagon Sp. Z O.O., Ostrów Wielkopolski − KRS 0000275711
  33. Enter Air S.A., Warszawa − KRS 0000441533
  34. Euroluk Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000060127
  35. Euromos Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000229112
  36. Europejskie Konsorcjum Kolejowe Wagon Sp. Z O.O., Ostrów Wielkopolski − KRS 0000216837
  37. Eurotube Izostal Partnerzy S.A., Katowice − KRS 0000103394
  38. Fabryka Firanek i Koronek Haft S.A., Kalisz − KRS 0000049446
  39. Federacja Syndyków Rzeczypospolitej Polskiej, Warszawa − KRS 0000036351
  40. Fpw Lease Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000430435
  41. Fundacja Księżnej Daisy Von Pless, Wałbrzych − KRS 0000424409
  42. Fundacja Kultury i Sztuki Pro-arte, Warszawa − KRS 0000075955
  43. Fundacja Rozwoju Bankowości Spółdzielczej, Kraków − KRS 0000107490
  44. Fw Południe Sp. Z O.O., Jastrzębie-zdrój − KRS 0000345792
  45. Fx Energy Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000052459
  46. Gant Development S.A., Legnica − KRS 0000025000
  47. Golf Club Malenin, Malenin − KRS 0000120487
  48. Hm Inwest S.A., Warszawa − KRS 0000413734
  49. Horizon Estate Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000292653
  50. Huta Szkła Gospodarczego Irena S.A. Likwidacyjnej, Inowrocław − KRS 0000124863

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Aci Polska Stowarzyszenie Rynków Finansowych, Warszawa − KRS 0000192423
  2. Agencja Rozwoju Opolszczyzny S.A., Opole − KRS 0000138711
  3. Agencja Rozwoju Regionalnego Marr S.A., Mielec − KRS 0000049617
  4. Alfa Trading Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000034350
  5. Apc-metchem Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000012966
  6. Arcola Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000019025
  7. Arrado Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Radom − KRS 0000114013
  8. Autosan S.A. Likwidacyjnej, Sanok − KRS 0000067912
  9. Bank Spółdzielczy W Brodnicy, Brodnica − KRS 0000051818
  10. Bank Spółdzielczy W Strzyżowie, Strzyżów − KRS 0000099392
  11. Belos - Plp S.A., Bielsko-biała − KRS 0000050404
  12. Bfi Serwis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000028435
  13. Bialskie Fabryki Mebli S.A., Biała Podlaska − KRS 0000024365
  14. Bielskie Zakłady Obuwia Befado Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000308493
  15. Biuro Informacji Kredytowej S.A., Warszawa − KRS 0000110015
  16. Bkw Finanse Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000033553
  17. Bps Nieruchomości Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000392356
  18. Bps-ochrona - Sp. Z O.O., Kozubszczyzna − KRS 0000008812
  19. Bs Program Sp. Z O.O., Brwinów − KRS 0000406852
  20. Budexport Plus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000309089
  21. Budownictwo Urządzeń Gazowniczych Gazobudowa Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000124076
  22. Calatrava Capital S.A., Warszawa − KRS 0000017521
  23. Calisia Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Kalisz − KRS 0000042896
  24. Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców W Stalowej Woli, Stalowa Wola − KRS 0000138173
  25. Cenrex Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000032872
  26. Centralny Ośrodek Badawczo-rozwojowy Instalacji i Urządzeń Elektrycznych W Budownictwie Elektromontaż, Warszawa − KRS 0000094520
  27. Centralny Ośrodek Badawczo-rozwojowy Przemysłu Stolarki Budowlanej Stolbud, Wołomin − KRS 0000122616
  28. Centrum Finansowe Banku Bps Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000308383
  29. Centrum Medyczne Medica Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000038845
  30. Chemia Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000100551
  31. Chłodnia Szczecińska Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000038389
  32. Cis Institute S.A., Warszawa − KRS 0000414659
  33. Cotex Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000103225
  34. Daedong - Zsm Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000093401
  35. Dekato Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000038046
  36. Dolnośląska Inicjatywa Europejska, Wałbrzych − KRS 0000053750
  37. Ecoenergia Polska Sp. Z O.O., Dębica − KRS 0000276390
  38. El-marine S.A., Elbląg − KRS 0000043782
  39. Elcar Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000024761
  40. Elkop S.A., Chorzów − KRS 0000176582
  41. Enea S.A., Poznań − KRS 0000012483
  42. Era-gost Sp. Z O.O., Gostynin − KRS 0000057547
  43. Erg S.A., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000085389
  44. Euro - Guard Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000174915
  45. Eurodom Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000235276
  46. Fabryka Aparatury i Urządzeń Energomet Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000042037
  47. Fabryka Reduktorów i Motoreduktorów Befared S.A., Bielsko-biała − KRS 0000118586
  48. Fabryka Urządzeń Mechanicznych i Sprężyn Fumis - Bumar Sp. Z O.O., Wadowice − KRS 0000109655
  49. Fortivo Sp. Z O.O., Niemce − KRS 0000362072
  50. Foton Trading Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000086450


Inne osoby dla Żmijewska (45 osób):