Kogo reprezentuje osoba

Żmijewska Elżbieta Maria

w KRS

Elżbieta Maria Żmijewska

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Elżbieta
Drugie imię:Maria
Nazwisko:Żmijewska
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1966 r., wiek 50 lat
Miejscowości:Gdańsk (Pomorskie), Iwonicz-zdrój (Podkarpackie), Opole (Opolskie), Warszawa (Mazowieckie), Łódź (Łódzkie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Epsztein Piotr, Murawski Andrzej Justyn, Zając Maksymilian, Zawada Anna, Zieliński Dariusz Ryszard, Zwierzchowski Arkadiusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żmigrodzka Szymańska Anna
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czuchra Tomasz Witold, Rocki Maciej Jarosław, Szurnicki Sławomir, Wilkołek Mirosław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żmigrodzka Szymańska Anna
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antonowicz Piotr, Banach Robert, Czuchra Tomasz, Murawski Andrzej Justyn, Odrakiewicz Mariusz Ryszard, Rodzewicz Jerzy, Woźniak Katarzyna, Zając Maksymilian, Zieliński Dariusz Ryszard

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żyndul Krzysztof Józef
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czuchra Tomasz, Konofalski Dariusz, Szurnicki Sławomir

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Grabczuk Kazimierz
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Budzik Sławomir Waldemar, Jędryczka Bożena, Kostrzewa Maksymilian Józef, Murawski Andrzej Justyn, Nadolnik Bogusław, Rocki Maciej Jarosław, Szuleko Roman Piotr

Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borowczyk Jan, Czajkowski Andrzej, Dec Andrzej, Grodziński Marek Bonawentura, Kowalewski Jacek Tomasz, Lasota Sylwia, Leszczyński Andrzej Jan, Pala Bogdan Grzegorz, Podwiński Stanisław, Stock Błażejczyk Anna, Świerczek Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wysłobocki Józef
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dalke Krystyna, Kuchciński Wacław Kazimierz, Lasota Sylwia, Mielcarz Jarosław, Nowicka Joanna, Pluta Ewa Edyta, Roczek Radosław Edward, Turlakiewicz Zbigniew Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szklarczyk Andrzej
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dandelski Jerzy Zdzisław, Kaczmarczyk Zdzisław Władysław, Krawczyk Robert Antoni

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zub Ryszard Kazimierz
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Banach Bogumił Jan, Buchalski Włodzimierz Walenty, Chmielewska Joanna, Chmielewska Małgorzata Edyta, Chojecka Danuta, Gardzała Dorota Stanisława, Goraj Andrzej Teodor, Kotarba Hanna Jadwiga, Lachowicz Krystyna, Lewandowski Ryszard, Madalińska Ewa Krystyna, Matyjasik Magdalena Honorata, Mrozowski Dariusz Zbigniew, Nadworny Andrzej Apolinary, Poziomski Antoni Janusz, Smoliński Kazimierz, Sokołowski Jerzy Bernard, Sowa Andrzej Piotr, Stańczyk Jordan Krzysztof, Szafraniec Józef, Szulc Roman, Wiśniewski Krzysztof Jan, Żebrowski Arwid Marek
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Budzik Sławomir, Guzik Krzysztof Piotr, Kamiński Jerzy Andrzej, Kocój Andrzej, Komornicki Piotr, Marczyk Piotr Hubert, Maślanka Mieczysław, Mikosz Elżbieta Józefa, Pyra Emilian, Śliwowski Robert Krzysztof, Tokarski Krzysztof Antoni, Wilkołek Mirosław, Wójcik Grzegorz Maciej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Weigensperg Patoła Małgorzata
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bożek Arkadiusz, Brukszo Paweł Tomasz, Hunek Sławomir Andrzej, Jakuboze Waldemar Grzegorz, Janusz Ludmiła Bronisława, Moniuszko Antoni Walerian, Smaga Krzysztof Jakub, Sosiński Włodzimierz Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zielińska Agnieszka Katarzyna
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baranowska Ożarska Małgorzata, Czopur Sławomir, Domżał Sławomir, Garcarz Anna Katarzyna, Krajewski Grzegorz, Lebiedziński Piotr, Szczyglewski Andrzej, Wcisło Piotr, Wilkołek Mirosław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łabno Kazimierz Piotr
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sadzińska Anna, Zawada Anna Ewa, Żmudzka Katarzyna Monika

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ruszczyńska Hanna Barbara

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Abc Finanse S.A., Warszawa − KRS 0000369232
  2. Agilequant Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000504293
  3. Alvaretti Bis Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000604932
  4. Alvaretti Zakład Pracy Chronionej A.paradowski J.mielcarz Sp. J., Konin − KRS 0000071098
  5. Andrem Ab Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000472319
  6. Anwil S.A., Włocławek − KRS 0000015684
  7. Ariadna S.A. Fabryka Nici, Łódź − KRS 0000019179
  8. B.j.w Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000141677
  9. Bank Polskiej Spółdzielczości S.A., Warszawa − KRS 0000069229
  10. Bank Spółdzielczy W Płońsku, Płońsk − KRS 0000049877
  11. Blue Gaz Sp. Z O.O., Krzywopłoty − KRS 0000362767
  12. Blue Line Engineering S.A., Krzywopłoty − KRS 0000413254
  13. Bps Doradztwo S.A., Warszawa − KRS 0000355344
  14. Bps Faktor S.A., Warszawa − KRS 0000380396
  15. Bps Inwestycje 1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000576513
  16. Bps Inwestycje 2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000589550
  17. Bps Leasing S.A., Warszawa − KRS 0000368784
  18. Bps Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000303993
  19. Bractwo Słowa Bożego, Warszawa − KRS 0000414268
  20. Bs Leasing S.A., Warszawa − KRS 0000522541
  21. Cefinia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000540791
  22. Centrum Finansowe Banku Bps S.A., Warszawa − KRS 0000366338
  23. Centrum Handolowo - Usługowe Pawilony Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000167101
  24. Ceyta Europejskie Stowarzyszenie Ekspertów i Konsultantów, Warszawa − KRS 0000043492
  25. Con-finance Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000476140
  26. Cs Qanda Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000394218
  27. Diora - Świdnica Sp. Z O.O., Świdnica − KRS 0000172956
  28. Dolnosląskie Surowce Skalne S.A. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000326977
  29. Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Szczawno-zdrój − KRS 0000043944
  30. Ecomundus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000452225
  31. Energetyka Wagon Sp. Z O.O., Ostrów Wielkopolski − KRS 0000275711
  32. Enter Air S.A., Warszawa − KRS 0000441533
  33. Euroluk Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000060127
  34. Euromos Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000229112
  35. Europejskie Konsorcjum Kolejowe Wagon Sp. Z O.O., Ostrów Wielkopolski − KRS 0000216837
  36. Eurotube Izostal Partnerzy S.A., Katowice − KRS 0000103394
  37. Fabryka Firanek i Koronek Haft S.A., Kalisz − KRS 0000049446
  38. Federacja Syndyków Rzeczypospolitej Polskiej, Warszawa − KRS 0000036351
  39. Fpw Lease Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000430435
  40. Fundacja Gs1 Polska, Poznań − KRS 0000598394
  41. Fundacja Księżnej Daisy Von Pless, Wałbrzych − KRS 0000424409
  42. Fundacja Kultury i Sztuki Pro-arte, Warszawa − KRS 0000075955
  43. Fundacja Rozwoju Bankowości Spółdzielczej, Kraków − KRS 0000107490
  44. Fw Południe Sp. Z O.O., Jastrzębie-zdrój − KRS 0000345792
  45. Gant Development S.A., Legnica − KRS 0000025000
  46. Golf Club Malenin, Malenin − KRS 0000120487
  47. Hm Inwest S.A., Warszawa − KRS 0000413734
  48. Horizon Estate Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000292653
  49. Huta Szkła Gospodarczego Irena S.A. Likwidacyjnej, Inowrocław − KRS 0000124863
  50. Idea Inwest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000422197

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Aci Polska Stowarzyszenie Rynków Finansowych, Warszawa − KRS 0000192423
  2. Agencja Rozwoju Opolszczyzny S.A., Opole − KRS 0000138711
  3. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  4. Agencja Rozwoju Regionalnego Marr S.A., Mielec − KRS 0000049617
  5. Alfa Trading Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000034350
  6. Apc-metchem Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000012966
  7. Arcola Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000019025
  8. Arrado Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Radom − KRS 0000114013
  9. Autosan S.A. Likwidacyjnej, Sanok − KRS 0000067912
  10. Bank Bgż Bnp Paribas S.A., Warszawa − KRS 0000011571
  11. Bank Spółdzielczy W Brodnicy, Brodnica − KRS 0000051818
  12. Bank Spółdzielczy W Strzyżowie, Strzyżów − KRS 0000099392
  13. Belos - Plp S.A., Bielsko-biała − KRS 0000050404
  14. Bfi Serwis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000028435
  15. Bialskie Fabryki Mebli S.A., Biała Podlaska − KRS 0000024365
  16. Bielskie Zakłady Obuwia Befado Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000308493
  17. Biuro Informacji Kredytowej S.A., Warszawa − KRS 0000110015
  18. Bkw Finanse Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000033553
  19. Bps Nieruchomości Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000392356
  20. Bps-ochrona - Sp. Z O.O., Kozubszczyzna − KRS 0000008812
  21. Bs Program Sp. Z O.O., Brwinów − KRS 0000406852
  22. Budexport Plus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000309089
  23. Budownictwo Urządzeń Gazowniczych Gazobudowa Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000124076
  24. Calatrava Capital S.A., Warszawa − KRS 0000017521
  25. Calisia Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Kalisz − KRS 0000042896
  26. Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców W Stalowej Woli, Stalowa Wola − KRS 0000138173
  27. Cenrex Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000032872
  28. Centralny Ośrodek Badawczo-rozwojowy Instalacji i Urządzeń Elektrycznych W Budownictwie Elektromontaż, Warszawa − KRS 0000094520
  29. Centralny Ośrodek Badawczo-rozwojowy Przemysłu Stolarki Budowlanej Stolbud, Wołomin − KRS 0000122616
  30. Centrum Finansowe Banku Bps Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000308383
  31. Centrum Medyczne Medica Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000038845
  32. Chemia Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000100551
  33. Chłodnia Szczecińska Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000038389
  34. Cis Institute S.A., Warszawa − KRS 0000414659
  35. Cotex Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000103225
  36. Cube.itg S.A., Warszawa − KRS 0000314721
  37. Daedong - Zsm Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000093401
  38. Dekato Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000038046
  39. Dolnośląska Inicjatywa Europejska, Wałbrzych − KRS 0000053750
  40. Dom Maklerski Banku Bps S.A., Warszawa − KRS 0000304923
  41. Ecoenergia Polska Sp. Z O.O., Dębica − KRS 0000276390
  42. El-marine S.A., Elbląg − KRS 0000043782
  43. Elcar Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000024761
  44. Elkop S.A., Chorzów − KRS 0000176582
  45. Enea S.A., Poznań − KRS 0000012483
  46. Energa S.A., Gdańsk − KRS 0000271591
  47. Era-gost Sp. Z O.O., Gostynin − KRS 0000057547
  48. Erg S.A., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000085389
  49. Euro - Guard Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000174915
  50. Eurodom Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000235276


Inne osoby dla Żmijewska (49 osób):