Kogo reprezentuje osoba

Żołędowski Jarosław Tomasz

w KRS

Jarosław Tomasz Żołędowski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Jarosław
Drugie imię:Tomasz
Nazwisko:Żołędowski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1967 r., wiek 53 lata
Miejscowości:Jerzmanowice (Małopolskie), Kartoszyno (Pomorskie), Kraków (Małopolskie), Tarnów (Małopolskie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:12 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bilski Andrzej, Domański Jerzy, Gradowski Andrzej Stefan, Pieciukiewicz Stanisław, Stroniawski Adam Marcin, Tarchalski Marek Bogdan, Tutak Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zuzelski Zbigniew
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kaniowski Tomasz Teodor, Karwan Daria Żaklina, Knichnicki Bartłomiej Michał, Krasiński Maciej, Olewska Agnieszka Marta, Olewski Mariusz Marek, Ostrowski Wiktor, Pastewka Mateusz Paweł, Rektus Katarzyna Agnieszka, Stroniawski Adam Marcin, Szwedziński Konrad Marcin, Wsół Bartosz Filip, Wyligała Kasjan Jarosław, Żołędowska Anna, Żołędowska Ewa Maria, Żołędowski Dawid Mateusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukojć Adam Wojciech
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Karwan Daria Żaklina, Knichnicki Bartłomiej Michał, Żołędowski Dawid Mateusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Radyno Anna Elżbieta
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bytner Józef, Bytner Marta Ewa, Bytner Sebastian Józef, Żołędowska Ewa Maria, Żołnierkiewicz Sylwia Katarzyna

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Abratański Antoni, Abratański Rafał, Bogucki Władysław, Daniluk Dariusz, Derlatka Piotr Kazimierz, Dubaniowski Waldemar, Dziewa Jarosław, Gwiazdowski Robert, Konopka Adam, Kozieja Artur, Kukowski Piotr Aleksander, Kuśpik Wojciech, Leszczyński Grzegorz, Leszczyński Henryk, Misiak Tomasz, Podsiadło Andrzej, Rosenstiel Blanka, Szumański Andrzej, Tomaszewski Robert Paweł, Żuk Łukasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łaszkiewicz Andrzej
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Barger Zygmunt Stanisław, Bień Mieczysław, Kwolek Cecylia, Ścigała Ryszard Aleksander, Sikora Andrzej, Zimowski Wiesław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wita Jarosław
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Arnold Rogiewicz Matylda Barbara, Burakowski Stefan Adam, Gryza Piotr Andrzej, Hertel Jerzy Stanisław, Kaczmarek Jerzy Józef, Kłoczewiak Joanna Krystyna, Nesteruk Grzegorz Ryszard, Rybicki Grzegorz, Szajewski Waldemar, Trębicki Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zakrzewski Krzysztof
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Abratański Rafał, Allemane Remy Pierre, Behnke Peter, Bera Anna, Bilski Andrzej, Bytner Józef, Domański Jerzy, Drob Henryk Marek, Drogoń Maciej, Dzbański Marcin Grzegorz, Gradowski Andrzej Stefan, Jaworski Andrzej, Konopka Teresa Jadwiga, Leszczyński Grzegorz, Malinowski Mieczysław, Pieciukiewicz Stanisław, Skowroński Adam, Stroniawski Adam Marcin, Sznajder Tomasz Stefan, Tutak Piotr, Wesołowski Piotr Zdzisław, Więcek Jacek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łepkowski Janusz
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baczyński Roman Wojciech, Dufrene Roman Eugeniusz, Dziugieł Andrzej Zygmunt, Glinka Anna, Indrian Alicja Aleksandra, Krełowski Krzysztof Jerzy, Nawolski Józef, Nita Zbigniew Kazimierz, Spis Andrzej, Szatkowski Tomasz, Słomka Gołębiowska Agnieszka Katarzyna, Zaborowski Andrzej Roch

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łysakowski Artur Stanisław
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gembusz Włodzimierz Hubert, Kirkor Krzysztof Józef, Kupcewicz Szwoch Janusz Zbigniew, Kurus Małgorzata, Pastwa Kazimierz Jan, Strzałka Sławomir, Szpak Hanna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Turzyński Mirosław
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamusiński Marek, Baron Eugeniusz, Dziędziel Bogusław, Janowski Józef, Jarno Leszek Marek, Jaskierska Regina, Kisiel Czesław Karol, Lubryka Mieczysław Jan, Malek Piotrowska Ewa Maria, Pasieka Rafał Maciej, Pisarek Jerzy, Radoła Włodzimierz, Ślęzak Marian, Szkutnicka Pieniążek Maria, Tokarz Marek, Tor Andrzej, Turek Marian Czesław, Zagórowski Jarosław Władysław, Łukaszczyk Zygmunt

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zygnerski Lech
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bernat Franciszek, Boryczko Józef, Frączyk Smoczyński Piotr, Golemo Witold Mikołaj, Grabarczyk Magdalena, Grzyb Mirosław Andrzej, Gurgul Bogdan Andrzej, Karusewicz Tomasz, Konarski Wojciech, Koziara Jerzy, Maciejewski Piotr Jan, Pasieka Rafał, Pieńkowski Krzysztof Roman, Porczyński Arkadiusz, Poświata Małgorzata Agnieszka, Ranc Dobrzań-ska Katarzyna Bogumiła, Ścigała Ryszard Aleksander, Świtalski Ryszard, Wais Jan Wincenty, Wrona Jarosław Krzysztof, Łączak Czesław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łapiński Paweł Andrzej
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Abratański Rafał Marcin, Berka Tadeusz, Duraj Teresa, Duszeńko Zbigniew, Kuczer Edward, Michnicki Marcin Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wójciak Zygmunt
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tryba Agnieszka, Tryba Grzegorz, Udała Grzegorz, Łuczak Dariusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zimkowski Tomasz
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gębicki Rafał, Godłowski Jan Jacek, Grot Aleksander, Jarociński Marek Witold, Kalicki Mirosław, Korecki Dariusz, Kotar Grażyna, Kozub Grzegorz, Książkiewicz Jacek, Leszczyński Grzegorz, Mochol Kazimierz, Oślak Robert Piotr, Roguski Mirosław Zygmunt, Śnieżko Arkadiusz Piotr, Śnieżko Jerzy Waldemar, Szczepańska Iwona Maria, Szwedo Bogusław Aleksander, Szwedo Leszek, Szwedo Renata, Wilk Barbara, Zalewski Franciszek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łysek Piotr Mariusz
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gradowski Henryk, Gradowski Marcin, Kalita Eugeniusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Uzarczyk Gerus Jolanta
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dąbrowski Stanisław, Gładysz Ewa Agnieszka, Iwaniec Janusz Stanisław, Koziara Jerzy, Oczkowicz Stanisław, Prymuszewski Andrzej, Skóra Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łabno Jacek Jan
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Leszczyński Grzegorz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zguda Robert
  15. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kalita Eugeniusz, Pieciukiewicz Stanisław Tadeusz, Pietkiewicz Michał

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wojciechowska Jagoda Kamila
  16. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Godłowski Jan Jacek, Górny Arkadiusz Aleksander, Kozub Grzegorz, Książkiewicz Jacek, Mochol Kazimierz, Oślak Robert, Śnieżko Arkadiusz, Śnieżko Jerzy, Szumański Andrzej, Szwedo Bogusław Aleksander

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zyska Tomasz
  17. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dźwigoł Henryk Bolesław, Długaj Edward Józef, Falenta Waldemar Wojciech, Kałdus Adam, Konopka Adam Włodzimierz, Kosmała Wojciech, Kosmała Zygmunt Janusz, Lech Czesław, Leszczyński Grzegorz, Parysiewicz Sylwia, Rusiecki Kazimierz, Szmal Mirosław Kazimierz, Wiedyska Czesław, Zając Andrzej Tadeusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zguda Robert
  18. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Abratański Rafał, Babicz Kinga, Berka Tadeusz, Derlatka Piotr, Duraj Teresa, Kuczer Edward, Kuczer Ryszard, Michnicki Marcin, Murczkiewicz Kuczer Edyta Helena

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ziemiński Andrzej
  19. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Olewska Agnieszka Marta, Ostrowski Wiktor

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Roszkowska Paulina

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 4archiw Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000353853
  2. A-z Finanse S.A., Wrocław − KRS 0000290015
  3. Aaf Spółka Z Ograniczoną Odpowidzialnością, Kraków − KRS 0000794154
  4. Aban Sp. Z O.O. Alternatywna Spółka Inwestycyjna Spółka Komandytowa, Kraków − KRS 0000537928
  5. Ade Line S.A. Likwidacyjnej, Prusice − KRS 0000236981
  6. Adextra S.A., Warszawa − KRS 0000153943
  7. Adijoz Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000622500
  8. Administratorzy.eu Sp. Z O.O. W Krakowie, Kraków − KRS 0000622998
  9. Aek Capital Ventures Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000317885
  10. Aero 4 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000308651
  11. Agencja Ochrony i Detektywistyki Prewencja Sp. Z O.O., Brzeg − KRS 0000309672
  12. Agora S.A., Warszawa − KRS 0000059944
  13. Agromapa Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000779170
  14. Ak Hotel Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000791145
  15. Ak Inwestor Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000087048
  16. Akcept Finance S.A., Mysłowice − KRS 0000348205
  17. Akura Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000128339
  18. Albit Ii Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000085083
  19. Alche Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000388120
  20. Alterco S.A., Warszawa − KRS 0000145478
  21. Altus Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000290831
  22. Alventa S.A., Alwernia − KRS 0000049603
  23. Angel Business Capital S.A., Warszawa − KRS 0000369826
  24. Apartamenty Wilanów Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000248949
  25. Aplitt S.A., Gdańsk − KRS 0000213059
  26. Armare S.A., Warszawa − KRS 0000730590
  27. Arminex Trading Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000249950
  28. Ars Legis - Stowarzyszenie Im. Św. Ivo Helory - Patrona Prawników, Kraków − KRS 0000248256
  29. Art And Invest. - Sztuka i Inwestycje, Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000188873
  30. Art Games Studio S.A., Warszawa − KRS 0000690983
  31. Artmann Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000063679
  32. Asmodev S.A., Warszawa − KRS 0000724362
  33. Atomic Jelly S.A., Poznań − KRS 0000818077
  34. Augere Health Food Fund Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000616709
  35. Augere Wehikuł Pz Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000681704
  36. Augere Wehikuł Pz Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Kraków − KRS 0000778341
  37. Aureus Development Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Kraków − KRS 0000513810
  38. Aureus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000275327
  39. Auto Company Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000583904
  40. Autocentrum Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000527274
  41. Autocomp Sp. Z O.O., Policzna − KRS 0000172160
  42. Bafago Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000466018
  43. Banking Gain Management Consulting Group S.A., Warszawa − KRS 0000057303
  44. Bazy i Systemy Bankowe Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000168197
  45. Bekace Wytwórnia Okuć Budowlanych Sp. Z O.O., Chrzanów − KRS 0000487098
  46. Biotrem Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000412431
  47. Biuro Analiz Aplikacji Kredytowych Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000411700
  48. Biuro Analiz Aplikacji Kredytowych Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000500813
  49. Biuro Ekspertyz i Doradztwa Ekonomicznego Proexim Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000019372
  50. Bizzit S.A., Katowice − KRS 0000436334

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 11 Listopada 60-62 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000171952
  2. 4fun Media S.A., Warszawa − KRS 0000235128
  3. 4mass S.A., Warszawa − KRS 0000699821
  4. A-z Finanse Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000221758
  5. A. Aleksiewicz H. Aleksiewicz St. Krysiński Alex-has Sp. J., Mrągowo − KRS 0000049542
  6. Ablo S.A., Warszawa − KRS 0000310630
  7. Abm Invest Tarnów Sp. Z O.O., Tarnów − KRS 0000291412
  8. Abruko Plus Sp. Z O.O., Władysławowo − KRS 0000405152
  9. Acm Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000087960
  10. Ad Acta Sp. Z O.O., Żory − KRS 0000128497
  11. Advadis S.A. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000047106
  12. Aegon Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A., Warszawa − KRS 0000028767
  13. Aforti Holding S.A., Warszawa − KRS 0000330108
  14. Ag - Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000257270
  15. Ag Akcesoria Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000150025
  16. Ag Consulting Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000572575
  17. Ag-1 Sp. Z O.O., Piaseczno − KRS 0000278840
  18. Ag-2 Sp. Z O.O., Góra Kalwaria − KRS 0000278519
  19. Agawa Sp. Z O.O., Iłowa − KRS 0000011970
  20. Agencja Ochrony Jwr Zawisza Sp. Z O.O., Krzeszowice − KRS 0000192320
  21. Agencja Rewitalizacji Starówki Ars Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000044769
  22. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  23. Agencja Rozwoju Regionalnego Agroreg S.A. W Nowej Rudzie, Nowa Ruda − KRS 0000055025
  24. Agrochem Sp. Z O.O., Człuchów − KRS 0000102737
  25. Agroma-goya Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000160977
  26. Aig Credit S.A., Warszawa − KRS 0000124760
  27. Aig Market Service Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000124723
  28. Alegat Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000091688
  29. Alpha Finanse Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000021916
  30. Ames Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000149322
  31. Amew Invest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000104756
  32. Amg Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000096898
  33. Amw Hotele Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000219989
  34. Amw Rewita Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000394569
  35. Ansa Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000177568
  36. Antal Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000105676
  37. Aperia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000249871
  38. Aquamin Sp. Z O.O., Łomianki − KRS 0000157595
  39. Arcelormittal Poland S.A., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000115891
  40. Arka Gdynia Sportowa S.A., Gdynia − KRS 0000012878
  41. Arkady Sobieskiego Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000357425
  42. Arteria S.A., Warszawa − KRS 0000226167
  43. Artificial Intelligence S.A., Warszawa − KRS 0000363839
  44. Artman S.A., Kraków − KRS 0000180735
  45. Artmannia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000131297
  46. Artus S.A., Trzebinia − KRS 0000279438
  47. Ascor S.A., Warszawa − KRS 0000053945
  48. Atlantic Production Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000285021
  49. Atlas Estates (kokoszki) Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000266673
  50. Atrem S.A., Złotniki − KRS 0000295677

Powiązane przetargi (12 szt.):
  1. Kompleksowe usługi sprzątania w budynkach Sądu Rejonowego Katowice - Zachód w Katowicach wraz z utrzymaniem czystości na przylegających terenach zewnętrznych.
    Zamawiający: Sąd Rejonowy Katowice-Zachód w Katowicach, Katowice
    Przedmiotem niniejszego zamówienia jest stałe kompleksowe świadczenie usług sprzątania w budynkach Sądu Rejonowego Katowice - Zachód w Katowicach położonych przy Placu Wolności 10, ul. Warszawskiej 45-47
    i 45A, oraz utrzymania czystości na przylegających terenach zewnętrznych do budynków położonych przy Placu Wolności 10 i ul. Warszawskiej 45-47, przy czym budynek sądu przy Pl. Wolności 10 podlega sprzątaniu tylko częściowo, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia. Przedmiot zamówienia podzielony został na 2 zadania: Zadanie nr I obejmuje usługi sprzątania w budynkach Sądu Rejonowego Katowice - Zachód w Katowicach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr I określa załącznik nr 3A oraz 3C do SIWZ. Zadanie nr II obejmuje usługi utrzymania czystości na przylegających do budynków Sądu terenach zewnętrznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr II określa załącznik nr 3B do SIWZ
  2. Świadczenie usług sprzątania w Urzędzie Skarbowym w Nysie
    Zamawiający: Urząd Skarbowy w Nysie, Nysa
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sprzątania pomieszczeń Urzędu Skarbowego w Nysie oraz sprzątania i utrzymania terenu wokół budynku w okresie od 01.01.2010 do 31.12.2010r
  3. Ochrona fizyczna (dozorowanie ) , sprzątanie i usługi konserwacyjne w budynku i posesji GDDKiA Oddział w Opolu ul. Niedziałkowskiego 6 w Opolu w 2010 roku.
    Zamawiający: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Opolu, Opole
    Zamówienie obejmuje :
    a) całodobową ochronę fizyczną ( dozorowanie ) - ludzi i mienia w obiekcie Zamawiającego - tj. w budynku biurowym wraz z przyległym terenem , w tym parkingiem i czterema garażami . Obiekt wyposażony jest w system zewnętrznych kamer monitorujących i czujniki ruchu na poszczególnych kondygnacjach oraz w wydzielonych pomieszczeniach . Wykonawca dodatkowo zapewni własną Grupę Interwencyjną ( nie dopuszcza się podwykonawstwa ) składającą się z licencjonowanych pracowników ochrony oraz zapewni telefon komórkowy do dyspozycji pracowników ochrony obiektu .

    b) sprzątanie budynku i posesji ( teren wewnętrzny i zewnętrzny ) - ogólna powierzchnia do sprzątania w budynku - ok. 1.525 m2 ( piwnica , parter oraz piętra I - III ) , - powierzchnia posesji - ok. 1.604 m2 , w tym : 798 m2 teren utwardzony ( parking , ciągi piesze i drogi wewnętrzne ) , 266 m2 - tereny zielone .
    c) usługi konserwacyjne ( drobne naprawy ) w budynku - tj. prowadzenie prac naprawczych i konserwacyjnych w budynku i jego wyposażeniu oraz na posesji , w dniach roboczych , w wymiarze 5 godziny dziennie ..
  4. Całodobowa ochrona obiektów i konwojowanie wartości pieniężnych
    Zamawiający: Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna, Opole
    Całodobowa ochrona obiektów zlokalizowanych przy ul. Miciewicza 1 w Opolu wspartej grupą interwencyjną oraz konwojowanie wartości pieniężnych
  5. Kompleskowe usługi sprzątania pomieszczeń biurowych wraz z utrzymywaniem czystości na przylegających terenach zewnętrznych.
    Zamawiający: Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach, Katowice
    Kompleksowe usługi sprzątania pomieszczeń biurowych wraz z utrzymywaniem czystości na przylegających terenach zewnętrznych.
    Zamówienie uzupełniające dotyczące zamówienia podstawowego, numer ogłoszenia 102990-2009, dotyczące sprzątania dodatkowo przejętej powierzchni biurowej w budynku na ul. Lompy 14.
  6. Ochrona fizyczna obiektów Wojskowej Agencji Mieszkaniowej w Warszawie przy ul. Olszewskiej 14/20 oraz Frontowej 1
    Zamawiający: Wojskowa Agencja Mieszkaniowa Oddział Regionalny w Warszawie, Warszawa
    Ochrona fizyczna obiektów Wojskowej Agencji Mieszkaniowej w Warszawie przy ul. Olszewskiej 14/20 oraz Frontowej 1. Wielkość zadania - poniżej kwot określonych w art. 11 ust. 8 ustawy Prawo zamówień publicznych
  7. Usługi ochrony osób i mienia oraz recepcji w siedzibie Radia Opole S.A.
    Zamawiający: Radio Opole S.A., Opole
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie, w okresie od 01.07.2009 r. do 30.06.2012 r. przez 24 godziny na dobę, przez wszystkie dni w roku, usług w zakresie :

    - kompleksowej ochrony osób i mienia,

    - recepcyjnej obsługi gości i pracowników,

    na obszarach i obiektach Radia Opole S.A, znajdujących się w Opolu

    przy ul. Strzelców Bytomskich 8 (główna siedziba - w systemie całodobowym )

    oraz przy ul. Barlickiego 7 i ul. Piastowskiej 19a/20 w systemie patrolowym.
  8. Kompleksowe usługi sprzątania pomieszczeń biurowych wraz z utrzymywaniem czystości na przylegających terenach zewnętrznych
    Zamawiający: Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach, Katowice
    Kompleksowe usługi sprzątania pomieszczeń biurowych, toalet, korytarzy w budynkach Sądu Rejonowego Katowice-Wschód w Katowiach mieszczących się przy ulicy 1.1. Wita Stwosza 31 w Katowiach 1.2. Lompy 14 w Katowiach 1.3. Sokolska 32 w Katowiach 1.4. Warszawska 6 w Katowiach wraz z utrzymywaniem czystości na przylegających terenach zewnętrznych (parkingi wewnętrzne, chodniki) przy ul: 1.5. Sokolska 32 w Katowiach
  9. Usługa monitoringu elektronicznego z dojazdem załóg interwencyjnych wraz z rozbudową, usługą konserwacji, napraw i bieżących przeróbek lokalnych systemów alarmowych i przeciwpożarowych oraz systemów kontroli dostępu w 10 obiektach Opolskiego Oddziału Regionalnego ARiMR w województwie opolskim
    Zamawiający: Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Opolski Oddział Regionalny, Opole
    Zamówienie publiczne o wartości poniżej 133 tys. euro, tj. poniżej kwot określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy Prawo zamówień publicznych. Przedmiotem zamówienia jest usługa monitoringu elektronicznego z dojazdem załóg interwencyjnych wraz z rozbudową, usługą konserwacji, napraw i bieżących przeróbek lokalnych systemów alarmowych i przeciwpożarowych oraz systemów kontroli dostępu w 10 obiektach Opolskiego Oddziału Regionalnego ARiMR w województwie opolskim
  10. Całodobowa ochrona mienia
    Zamawiający: Wojewódzki Sąd Administracyjny, Gdańsk
    Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie całodobowej ochrony mienia oraz obsługa urządzeń ochrony technicznej Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Gdańsku zlokalizowanego przy Alei Zwycięstwa 16/17 i 21.
  11. Usługa sprzątania pomieszczeń Sądu Rejonowego w Opolu
    Zamawiający: Sąd Rejonowy w Opolu, Opole
    Przedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania pomieszczeń Sądu Rejonowego w Opolu. Zamówienie jest zamówieniem uzupełniającym (Art. 67 ust 1 pkt 6) do zamówienia udzielonego w trybie przetargu nieograniczonego
  12. Kompleksowe utrzymanie czystości w budynku siedziby Oddziału Terenowego Agencji Nieruchomości Rolnych w Opolu przy ul. 1 Maja 6.
    Zamawiający: Agencja Nieruchomości Rolnych Oddział Terenowy w Opolu, Opole
    Kompleksowe utrzymanie czystości w budynku siedziby Oddziału Terenowego Agencji Nieruchomości Rolnych w Opolu przy ulicy 1 Maja 6 o całkowitej powierzchni 2.190,30 m2, w tym: powierzchnia podstawowa 1.589,90 m2, powierzchnia ruchu 438,30 m2.
    Powierzchnia podstawowa obejmuje pokoje biurowe i sekretariaty, gabinety dyrektorów i kierowników, kancelarie i pomieszczenia archiwum zakładowego (w piwnicach). Powierzchnia ruchu obejmuje korytarze, klatki schodowe, recepcję, przedsionek. Na pozostałą powierzchnię składają się pomieszczenia pomocnicze tj. pomieszczenie ksero, serwerownia, pomieszczenia gospodarcze, kuchnie, toalety oraz sala konferencyjna.

Inne osoby dla Żołędowski (7 osób):