Kogo reprezentuje osoba

Żołnierzak Radosław Andrzej

w KRS

Radosław Andrzej Żołnierzak

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Radosław
Drugie imię:Andrzej
Nazwisko:Żołnierzak
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1949 r., wiek 70 lat
Miejscowości:Warszawa (Mazowieckie), Zamość (Lubelskie)
Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antonowicz Mirosław Andrzej, Barylski Jacek Marcin, Białowolski Krzysztof, Bilska Monika Renata, Celiński Krzysztof Henryk, Chyczewski Waldemar Marek, Drygalski Jerzy, Gontarczyk Kazimierz, Gwizd Piotr, Kalisz Teresa Halina, Kędzierski Jerzy, Kogut Stanisław, Kozendra Zenon Stefan, Krawczyk Marek, Krężel Arkadiusz Tadeusz, Lach Janusz Maciej, Lalik Jan, Mamiński Krzysztof Wacław, Męclewski Maciej, Miętek Leszek, Paprocki Wojciech, Pidek Ryszard, Sawicki Piotr Andrzej, Świrski Zygmunt, Szafrański Zbigniew, Waligórski Bogdan Kazimierz, Wielądek Franciszek Adam, Wiśniewska Halina Wiesława, Wojdal Jarosław Maciej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żurkowski Andrzej
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antonowicz Mirosław Andrzej, Barylski Jacek, Cichoń Stanisław, Ćwiąkalski Zbigniew, Czarnota Krzysztof Antoni, Górnicki Łukasz Andrzej, Herman Henryk, Jeżewicz Józef, Kawaler Artur, Knaflewski Stanisław Mikołaj, Kobus Bogdan, Kocoń Stanisław, Kowalczyk Artur Ireneusz, Kowalczyk Józef Marek, Kozendra Zenon Stefan, Krasuski Władysław Gustaw, Kryszkiewicz Małgorzata, Lach Janusz Maciej, Mamiński Krzysztof Wacław, Miętek Leszek, Paprocki Wojciech, Pawłowski Jarosław Bronisław, Prokopowicz Adam Krzysztof, Raczkowski Damian, Raczyńska Joanna, Rodak Aleksander, Ruka Paweł Henryk, Sadłowska Elżbieta, Sawicki Piotr Andrzej, Siarkiewicz Zygmunt, Szafrański Zbigniew, Tyszkiewicz Danuta Alicja, Walasek Michniowska Agata, Waszczuk Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żmuda Bednarczyk Anna
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chodkiewicz Witold, Hojczyk Sylwester Krzysztof, Jachimek Kazimierz Jan, Kamiński Leonard, Kawaler Artur Grzegorz, Kryszkiewicz Małgorzata, Lewoc Jerzy, Malara Henryk Andrzej, Poławska Teresa, Szczepaniak Anna, Łukasiak Marian

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sztenkiel Janusz
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczyk Wiesław, Barańska Wiesława Katarzyna, Bednarczyk Marcin, Chojnowski Kazimierz Józef, Drobik Ryszard, Dzięgielewski Andrzej Zygmunt, Gocławska Hanna Aleksandra, Głuchowski Andrzej Zbigniew, Jarzyna Jerzy Robert, Kotuszewski Adam Tadeusz, Krzemiński Jan, Kublin Bogdan Jerzy, Kupiec Karol, Lasek Waldemar Zygfryd, Latoszek Zbigniew Józef, Marcinkowski Roman, Mastalerczuk Jerzy Franciszek, Materna Jerzy Kazimierz, Matjas Andrzej Adam, Mierzejewski Edward, Poszepczyńska Joanna Maria, Rakowski Piotr Teodor, Rolla Marek Szymon, Rumianowski Andrzej, Rutkowski Jerzy, Sarna Stefan Gerard, Szumielewicz Kazimierz Łukasz, Turek Leszek, Wojewódzki Bogdan, Wojtysiak Wojciech Bogumił, Wrotek Czesław Jerzy, Zajączkowski Andrzej Jacek, Zawadzki Patryk Michał, Zmysłowski Stanisław Janusz, Zuń Bohdan Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wywiórka Henryk Stanisław
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antonowicz Mirosław Andrzej, Celiński Krzysztof, Chlebowski Stanisław Roman, Czuk Mieczysław Marek, Górnicki Łukasz, Juś Piotr, Kowalczyk Józef Marek, Pietraszewski Marek, Piłat Jolanta Zofia, Świątkowska Barbara, Szarkowska Katarzyna Beata, Szozda Tadeusz Jan, Tarka Eugeniusz Leonard, Wysocki Zbigniew Antoni

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żurkowski Andrzej
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Błaszczuk Elżbieta Iwona, Błaszczuk Jan Józef, Chaładaj Jan Andrzej, Grzybowski Wojciech Józef, Lach Janusz Maciej, Leżański Adam Sylwester, Nałęcz Andrzej Zbigniew, Paduch Zbigniew, Stepaniuk Krystyna, Zalewski Grzegorz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ziętek Andrzej
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ber Piotr, Celiński Krzysztof Henryk, Chojnowski Bogdan, Górska Maria Katarzyna, Górski Zbigniew, Jakubiak Andrzej Walenty, Kaczkowski Andrzej, Kostaniak Dariusz Marian, Kulik Krzysztof, Kurowski Krzysztof Antoni, Ledzion Grzegorz Wojciech, Lejk Jerzy Piotr, Młynarczyk Agnieszka, Niska Domalewska Agnieszka, Olszewski Michał Andrzej, Pawłowski Henryk Józef, Popińska Dorota Zofia, Szułczyński Bohdan Kamil, Urbańska Alicja, Zabłocka Anna Danuta, Zuń Bohdan Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Węgłowska Ewa Anna

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Ab Holding Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000334471
  2. Akcept Audyt Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000759949
  3. Akcept Audyt Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Łódź − KRS 0000779315
  4. Alchemia S.A., Warszawa − KRS 0000003096
  5. Altamira Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000645872
  6. Altamira Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000648421
  7. American Heart Of Poland S.A., Ustroń − KRS 0000398373
  8. Amp Logistyka Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000054817
  9. Argo S.A., Konin − KRS 0000046227
  10. Bliski Centrum Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000051043
  11. Boryszew S.A., Warszawa − KRS 0000063824
  12. Budopex S.A., Świebodzin − KRS 0000336761
  13. Budopex Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000003047
  14. Bumar - Zemak Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000150968
  15. Cmgi Simulations And Training Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000735091
  16. Consors Grupa Inwestycyjna Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000020980
  17. Cs Natura Tour Sp. Z O.O. / Cs Natura Tour Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000155205
  18. Daewoo Motor Polska Sp. Z O.O. Z Siedzibą W Lublinie, Lublin − KRS 0000037343
  19. Dgg Eco Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000257105
  20. Dolnośląskie Stowarzyszenie Syndyków, Wrocław − KRS 0000204848
  21. Dom-bau-trade Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000187538
  22. Dp System S.A., Łódź − KRS 0000407310
  23. Eficom-sinersio S.A., Warszawa − KRS 0000280815
  24. Eko-park S.A., Kraków − KRS 0000034853
  25. Ekogen Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000343196
  26. Ela S.A., Zielona Góra − KRS 0000385527
  27. Et Multimodal Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000054298
  28. Falubaz Polska S.A., Zielona Góra − KRS 0000338653
  29. Federacja Stowarzyszeń Rezerwistów i Weteranów Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej, Warszawa − KRS 0000125381
  30. Finker Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000546740
  31. Finker Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000579711
  32. Foga Polen Sp. Z O.O., Chynów − KRS 0000172838
  33. Fundacja Agencja Rozwoju Regionalnego W Koszalinie, Koszalin − KRS 0000113256
  34. Fundacja Alzheimerowska - Wspieranie Diagnostyki, Leczenia, Nauki i Dydaktyki W Lecznictwie Państwowym i Prywatnym W Rzeczypospolitej Polskiej i W Krajach Europy Środkowej, Wrocław − KRS 0000146940
  35. Fundacja Budowy Sanktuarium Pamięci Jeńców Obozów W Kozielsku, Ostaszkowie i Starobielsku Wdowi Grosz, Warszawa − KRS 0000170982
  36. Fundacja Centrum Analiz Transportowych i Infrastrukturalnych, Warszawa − KRS 0000331766
  37. Fundacja Civis Bonus, Warszawa − KRS 0000403555
  38. Fundacja Era Parowozów, Warszawa − KRS 0000241695
  39. Fundacja Im. Jerzego Szmajdzińskiego, Warszawa − KRS 0000396997
  40. Fundacja Im.denisa De Rougemonta, Stare Faszczyce − KRS 0000338022
  41. Fundacja Kazimierza Górskiego, Warszawa − KRS 0000289531
  42. Fundacja Kobieta Jutra, Warszawa − KRS 0000219366
  43. Fundacja Lotnicza Dedal, Warszawa − KRS 0000156508
  44. Fundacja Między Niebem A Ziemią, Wrocław − KRS 0000385861
  45. Fundacja Na Rzecz Edukacji Kulturalnej Tak, Warszawa − KRS 0000351236
  46. Fundacja Ochrony Zdrowia Pcp, Białystok − KRS 0000538899
  47. Fundacja Papaya, Kraków − KRS 0000387336
  48. Fundacja Pokoleń, Warszawa − KRS 0000096174
  49. Fundacja Synapsis, Warszawa − KRS 0000045919
  50. Fundacja Valores, Warszawa − KRS 0000519888

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 1500m2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000196829
  2. Ab S.A., Magnice − KRS 0000053834
  3. Agencja Inwestycyjna Corp-sa S.A., Warszawa − KRS 0000034662
  4. Agencja Rozwoju Pomorza S.A., Gdańsk − KRS 0000004441
  5. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  6. Agencja Rozwoju Regionalnego Ares S.A. W Suwałkach, Suwałki − KRS 0000051749
  7. Agencja Turystyczna Federacji Związków Zawodowych Pracowników Pkp Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000087426
  8. Agram Chłodnia W Lublinie S.A. Likwidacyjnej, Lublin − KRS 0000098965
  9. Agram Logistyka Sp. Z O.O., Motycz − KRS 0000116871
  10. Alta S.A., Warszawa − KRS 0000149976
  11. Altranet Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000164139
  12. Ammono S.A. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000388410
  13. Apartamenty Wilanów Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000248949
  14. Apeiron Synthesis S.A., Wrocław − KRS 0000455480
  15. Autobial Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000090423
  16. Autoguard S.A., Warszawa − KRS 0000287629
  17. Autosan S.A. Likwidacyjnej, Sanok − KRS 0000067912
  18. Bank Pocztowy S.A., Bydgoszcz − KRS 0000010821
  19. Belgian Sweets Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000463065
  20. Berken S.A., Opypy − KRS 0000058028
  21. Bisscotti Italiano Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000463171
  22. Biuro Projektów Kolejowych W Gdańsku Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000273363
  23. Bombardier Transportation (zwus) Polska Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000080749
  24. Boruta-kolor Sp. Z O.O., Zgierz − KRS 0000003766
  25. Bumech S.A., Katowice − KRS 0000291379
  26. Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne Belma S.A., Białe Błota − KRS 0000035694
  27. Capital Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000146131
  28. Cargosped Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000034257
  29. Cargotor Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000484401
  30. Cement Ożarów S.A., Warszawa − KRS 0000038326
  31. Cenrex Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000032872
  32. Centralne Biuro Projektowo-badawcze Budownictwa Kolejowego Kolprojekt Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000029325
  33. Challange Four Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000139642
  34. Chem Trans Logistic Wschód Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000026191
  35. Ciech Vitrosilicon S.A., Iłowa − KRS 0000043185
  36. Cj International Ltd. Sp. Z O.O., Pruszków − KRS 0000051197
  37. Credit Agricole Polska S.A., Wrocław − KRS 0000010746
  38. Cs Szkolenie i Doradztwo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000123315
  39. Ctl Maczki-bór Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000107691
  40. Ctl Polski Koks Spedycja S.A., Toruń − KRS 0000071193
  41. Ctl Południe Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000108568
  42. Ctl Północ Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000110891
  43. Ctl Rail Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000175212
  44. Db Cargo Polska S.A., Zabrze − KRS 0000057814
  45. Delivor Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000598288
  46. Denesita Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000463253
  47. Devoteam S.A., Warszawa − KRS 0000063157
  48. Dolnośląska Spółka Inwestycyjna S.A., Lubin − KRS 0000090437
  49. Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej Dolkom Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000028640
  50. Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Usługowe Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000121050