Kogo reprezentuje osoba

Żuk Łukasz Norbert

w KRS

Łukasz Norbert Żuk

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Łukasz
Drugie imię:Norbert
Nazwisko:Żuk
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1956 r., wiek 63 lata
Miejscowości:Izabelin (Mazowieckie), Końskie (Świętokrzyskie), Kraków (Małopolskie), Warszawa (Mazowieckie), Łochocin (Kujawsko-pomorskie)
Przetargi:4 w aktualnych firmach, 109 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gabryjelski Marek, Górnicki Paweł, Hulbój Michał, Jakubiak Tomasz Cyryl, Leszczyński Grzegorz, Marcinkiewicz Paweł, Ogonowski Grzegorz, Piotrowski Waldemar, Polakowski Zbigniew, Stepek Tomasz Andrzej, Tomasik Jacek Jakub, Włodarczyk Wojciech

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wierzbowski Marek
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Berkowicz Zbigniew Wiesław, Bogumił Anita Kalina, Boszko Krzysztof, Dworzański Henryk Emil, Gąsowski Jan Władysław, Gre-gorczuk Cezary, Jarociński Marek Witold, Kamiński Andrzej, Konopka Adam Karol, Konopka Adam Włodzimierz, Krawczyk Walenty Zdzisław, Kuchno Jan Piotr, Kuczewska Łaska Małgorzata Liliana, Lato Witold, Laube Gabriela, Marcinkiewicz Paweł, Nazaruk Orest, Ochocka Dwulit Aneta, Pietraszko Regina, Rey Jerzy Kazimierz, Szuba Paulina, Szwarc Edward, Wasik Danuta

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zaręba Gizda
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żuk Elżbieta Mariola
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kurnal Tomasz Piotr, Kuźnicki Jerzy, Rau Janusz, Rembiasz Jerzy Wojciech, Rembiasz Małgorzata, Rudnicki Tomasz Leszek, Uszak Katarzyna
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bartel Marek Roman, Dragańska Joanna Edyta, Fornal Urban Agnieszka Marta, Kapiszewska Danuta Bożena, Kerntopf Paweł Norbert, Liszewski Henryk, Macieja Bartłomiej Jan, Macieja Jan, Macieja Maria Janina, Polak Tomasz Gerard, Rey Jerzy Kazimierz, Sieńko Wiesława, Soćko Jan, Waliszewska Marlena Wanda
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Berkowicz Zbigniew Wiesław, Dworzański Henryk Emil, Gregorczuk Cezary, Horubała Marek Piotr, Konopka Adam Karol, Lato Witold, Żuk Elżbieta Mariola

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Litwin Mieczysław
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Beling Agata, Beling Paweł, Czajkowski Piotr, Dworzański Henryk Emil, Gregorczuk Cezary, Konopka Adam Karol, Kwiatkowski Robert Jacek, Lato Witold, Wiaderek Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zając Marcin
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Drzymała Artur, Dworzański Henryk Emil, Nazaruk Orest Andrzej, Zamysłowski Eugeniusz Jan
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Horubała Marek Piotr, Jankowska Kuchno Grażyna, Jankowski Andrzej, Kuchno Jan Piotr, Kuchno Piotr, Kuchno Kozłowska Joanna Maria, Kulesza Jerzy, Sadecki Zbigniew, Sochaczewski Mirosław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wierzbowski Marek Jakub
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Drzymała Artur, Dworzański Henr Yk

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Miłosz Adam Michał
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Abratański Antoni, Abratański Rafał, Bogucki Władysław, Buchajski Robert, Ciećkiewicz Joanna Maria, Daniluk Dariusz, Derlatka Piotr Kazimierz, Dubaniowski Waldemar, Dziewa Jarosław, Gwiazdowski Robert, Jakubiak Tomasz, Konopka Adam, Kozieja Artur, Kukowski Piotr Aleksander, Kuśpik Wojciech, Kwiatkowski Paweł, Leszczyński Grzegorz, Leszczyński Henryk, Misiak Tomasz, Pietrzak Zenon, Piotrowicz Marek, Podsiadło Andrzej, Rey Jerzy Kazimierz, Rosenstiel Blanka, Skonecki Ludwik Borys, Tomaszewski Robert Paweł, Tyszko Jacek, Wareluk Tadeusz Dariusz, Żołędowski Jarosław Tomasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łaszkiewicz Andrzej
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Brożyna Czarysław Jacek, Jakubiak Tomasz Cyryl, Jęksa Cezary, Magiera Artur, Piotrowski Waldemar, Sak Wojciech
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Brożyna Czarysław Jacek, Cegłowski Piotr Stefan, Dotka Jarosław, Gontard Yann Philippe, Haftarczyk Grzegorz, Jakubiak Tomasz Cyryl, Jarosz Dariusz Zygmunt, Jęksa Cezary, Karkoszka Janusz Marek, Magiera Artur, Piotrowski Waldemar, Rezler Andrzej Jan, Sak Wojciech, Zakrzewska Lidia Lucyna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łętowski Maciej Marek
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Buchajski Robert, Czubak Lulkiewicz Halina Maria, Ehrenhalt Włodzimierz Szymon, Król Jarosław Piotr, Leszczyński Grzegorz, Nuckowski Julian Wojciech, Skrobutan Romuald, Załęcka Banasiak Danuta Ewa

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zdybel Jacek
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Holanowski Waldemar Jacenty, Witan Holanowska Katarzyna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zarzycka Zofia Marta
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Berkowicz Zbigniew Wiesław, Bogumił Anita Kalina, Boszko Krzysztof, Dworzański Henryk Emil, Gąsowski Jan Władysław, Gre-gorczuk Cezary, Jarociński Marek Witold, Kamiński Andrzej, Konopka Adam Karol, Konopka Adam Włodzimierz, Krawczyk Walenty Zdzisław, Kuchno Jan Piotr, Kuczewska Łaska Małgorzata Liliana, Lato Witold, Laube Gabriela, Marcinkiewicz Paweł, Nazaruk Orest, Ochocka Dwulit Aneta, Pietraszko Regina, Rey Jerzy Kazimierz, Szuba Paulina, Szwarc Edward, Wasik Danuta

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zaręba Gizda
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bebyn Krzysztof Jarosław, Bogumił Anita, Brzykcy Grzegorz Andrzej, Domżalska Karina Magdalena, Gramza Józef, Gregorczuk Cezary, Hopcia Marek, Jarociński Marek Witold, Kamiński Andrzej, Konopka Adam, Krawczyk Walenty Zdzisław, Krefta Marczak Gabriela, Kwaśniewska Muras Halina, Lato Witold, Malinowski Mirosław Stanisław, Olszewski Wiesław Cezary, Pianko Wiesław Lucjan, Wilomski Wojciech Ignacy, Wysocki Arkadiusz Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zieliński Jan Zbigniew
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Krogulec Agnieszka Patrycja, Nowak Jerzy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wolniewicz Joanna Małgorzata
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Badurzyński Mirosław Aleksander, Kaźmierski Andrzej Jan, Prusinowski Witstanisław Stanisław, Rey Jerzy Kazimierz, Rey Łukasz Jerzy, Sitarek Ireneusz Mirosław, Żuk Elżbieta Mariola

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zieliński Andrzej Aleksander
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gregorczuk Cezary, Leszczyński Grzegorz
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gregorczuk Cezary, Kuta Andrzej, Skwarczek Bartosz Dominik, Skwarczek Małgorzata, Stokłosa Magdalena, Surma Dorota Agnieszka, Szymroszczyk Bolesław Krzysztof, Słysz Tadeusz, Winczura Ewa, Winczura Wojciech Mirosław
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Berkowicz Zbigniew Wiesław, Ciereszko Zbigniew Stefan, Drzymała Artur, Erszman Krzysztof Stefan, Gregorczuk Cezary, Gustawski Marek Janusz, Janicki Stanisław Andrzej, Kuczewska Łaska Małgorzata Liliana, Nazaruk Orest Andrzej, Rey Jerzy Kazimierz, Zamysłowska Beata, Zamysłowski Eugeniusz Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kozłowska Agnieszka Ewa
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bożek Piotr, Buchajski Robert, Chłopek Marek, Ciasto Cytowicz Andrzej, Gregorczuk Cezary, Kliś Leszek, Kwaśniewski Piotr, Mrozik Andrzej, Ostaszewski Piotr, Pućko Andrzej, Pućko Małgorzata, Witczak Jarosław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zięciak Sylwester Marek
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bartel Marek Roman, Macieja Bartłomiej Jan, Macieja Jan, Rey Jerzy Kazimierz, Waliszewska Marlena Wanda
  15. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kurnal Tomasz Piotr, Kuźnicki Jerzy, Rau Janusz, Rembiasz Jerzy Wojciech, Rembiasz Małgorzata, Rudnicki Tomasz Leszek, Uszak Katarzyna
  16. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Godlewski Tomasz Grzegorz, Gregorczuk Cezary, Grodzki Ryszard, Lemieszek Piotr, Moesby Bent, Popławski Andrzej Ryszard, Thordahl Steffen, Wyszyński Andrzej Bogdan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wyszyński Łukasz
  17. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Holanowski Waldemar Jacenty, Lato Witold, Witan Wacław Franciszek, Witan Holanowska Katarzyna Agnieszka

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gołąb Krzysztof
  18. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Berkowicz Zbigniew Wiesław, Dworzański Henryk Emil, Hauza Katarzyna, Konopka Adam, Lato Witold, Woźniakowski Andrzej Mirosław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wysocki Andrzej
  19. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Berkowicz Zbigniew Wiesław, Dworzański Henryk Emil, Gregorczuk Cezary, Horubała Marek Piotr, Konopka Adam Karol, Lato Witold, Żuk Elżbieta Mariola

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Litwin Mieczysław
  20. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Brodecki Robert Jacek, Dworzański Henryk Emil, Gerbszt Krzysztof, Kamiński Andrzej, Lato Witold, Laube Gabriela, Liśkiewicz Stanisław, Pietraszko Regina, Sadrzak Tomasz Kazimierz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wyczałkowski Janusz
  21. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Berkowicz Zbigniew Wiesław, Drzymała Artur, Dworzański Henryk Emil, Lato Witold

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Peller Jakub
  22. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Drzymała Artur, Dworzański Henryk Emil, Nazaruk Orest Andrzej, Zamysłowski Eugeniusz Jan
  23. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gregorczuk Cezary, Horubała Marek, Krogulec Agnieszka Patrycja, Kuchno Jan Piotr, Kuchno Piotr Przemysław, Kulesza Jerzy, Litwin Wojciech, Nowak Jerzy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zdunek Artur Grzegorz
  24. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Grobelna Agnieszka Barbara, Makowska Izabela Anna, Nowak Krzysztof Aleksander, Teresiński Dariusz
  25. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chmay Szczepan Michał, Kowalewski Adam Stanisław, Kukawski Marcin, Micał Robert Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukaszuk Marek
  26. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jeschke Marius Johann

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Maciak Andrzej Józef

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 3invest Sp. Z O.O., Grodzisk Mazowiecki − KRS 0000310222
  2. 3s Solutions Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000516786
  3. 3s Solutions Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000564182
  4. 4archiw Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000353853
  5. 4k Investment Sp. Z O.O., Libertów − KRS 0000279323
  6. 4pay Solutions Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000511056
  7. 4t T Sp. Z O.O., Sulejówek − KRS 0000320032
  8. A-z Finanse S.A., Wrocław − KRS 0000290015
  9. Ab Holding Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000334471
  10. Abc Finanse S.A., Warszawa − KRS 0000369232
  11. Ac S.A., Białystok − KRS 0000294978
  12. Acartus S.A., Jastrzębie-zdrój − KRS 0000323912
  13. Ade Line S.A. Likwidacyjnej, Prusice − KRS 0000236981
  14. Advanced Technologies Investors S.A., Warszawa − KRS 0000095344
  15. Aek Capital Ventures Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000317885
  16. Agd Trade Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000193013
  17. Agencja Inwestycyjna Estro Spółka Z Ogarniczoną Odpowiedzialnością, Warszawa − KRS 0000020571
  18. Agnes Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Zabrze − KRS 0000319863
  19. Agtes S.A., Warszawa − KRS 0000430838
  20. Ak Hotel Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000791145
  21. Ak Inwestor Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000087048
  22. Albatros Myjnie Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000593600
  23. Alchemia S.A., Warszawa − KRS 0000003096
  24. Altus Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000290831
  25. Alumic S.A., Bielsk Podlaski − KRS 0000555275
  26. Angel Business Capital S.A., Warszawa − KRS 0000369826
  27. Apartamenty Wilanów Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000248949
  28. Aquaform S.A., Środa Wielkopolska − KRS 0000323231
  29. Arcade Finance Ii Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000254047
  30. Archicom S.A., Wrocław − KRS 0000555355
  31. Armatura Kraków S.A. skrót Firmy: Armatura Kraków S.A., Kraków − KRS 0000068409
  32. Art And Invest. - Sztuka i Inwestycje, Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000188873
  33. Artin-zespół Koordynacji Inwestycji Sp. Z O.O., Piaseczno − KRS 0000217504
  34. Artmann Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000063679
  35. Ascor S.A., Warszawa − KRS 0000053945
  36. Ascor S.A. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000513488
  37. Assetus S.A., Łódź − KRS 0000347195
  38. Astech Polska S.A., Warszawa − KRS 0000062222
  39. Berkowicz Investment Sp. Z O.O., Łoziska − KRS 0000620882
  40. Bgp Bioenergia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000355033
  41. Bia-net Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000103259
  42. Bioen Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000197221
  43. Bioenergia Plus Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000338404
  44. Biomed-lublin Wytwórnia Surowic i Szczepionek S.A., Lublin − KRS 0000373032
  45. Biuro Analiz Aplikacji Kredytowych Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000411700
  46. Biuro Analiz Aplikacji Kredytowych Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000500813
  47. Biuro Ochrony Contes Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000120701
  48. Biuro Ochrony Contes Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Poznań − KRS 0000517265
  49. Biuro Ochrony Przedsiębiorstw Merpol Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000019735
  50. Bja House Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000622186

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 1 Investment Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000040997
  2. 11 Listopada 60-62 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000171952
  3. 123market.pl S.A., Warszawa − KRS 0000287607
  4. 1step2work Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000431891
  5. 4call.pl Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000321440
  6. 4fun Media S.A., Warszawa − KRS 0000235128
  7. A-z Finanse Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000221758
  8. Abeona Films Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000363895
  9. Acm Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000087960
  10. Adextra S.A., Warszawa − KRS 0000153943
  11. Adimo Egze S.A., Warszawa − KRS 0000379014
  12. Adimo Egze Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000243108
  13. Advadis S.A. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000047106
  14. Aegon Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A., Warszawa − KRS 0000028767
  15. Aforti Holding S.A., Warszawa − KRS 0000330108
  16. Agawa Sp. Z O.O., Iłowa − KRS 0000011970
  17. Agencja Inwestycyjna Polias Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Dąbrowa − KRS 0000151111
  18. Agro Jazowa S.A., Warszawa − KRS 0000270867
  19. Akzo Nobel Coatings Sp. Z O.O., Włocławek − KRS 0000127468
  20. Akzo Nobel Decorative Paints Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000020951
  21. Al. Hajri New Technologies Construction Company Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000067389
  22. Alchem Sp. Z O.O., Tarnowskie Góry − KRS 0000040715
  23. Alteris S.A., Katowice − KRS 0000391749
  24. Alvernia Content Sp. Z O.O., Alwernia − KRS 0000342683
  25. Am Classic Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000374146
  26. Anna Medical Center Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000129497
  27. Antal Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000105676
  28. Anwil S.A., Włocławek − KRS 0000015684
  29. Ap Home Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000207223
  30. Apo-pari-net Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000046528
  31. Apollo Capital S.A., Grodzisk Mazowiecki − KRS 0000351150
  32. Aquanet S.A., Poznań − KRS 0000234819
  33. Aramis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000012343
  34. Arcade Finance Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000253928
  35. Arcade Holding Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000234509
  36. Ariston Uth Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000576744
  37. Ark Royal S.A., Warszawa − KRS 0000113924
  38. Arkady Sobieskiego Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000357425
  39. Arteria S.A., Warszawa − KRS 0000226167
  40. Artificial Intelligence S.A., Warszawa − KRS 0000363839
  41. Artman S.A., Kraków − KRS 0000180735
  42. Artmannia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000131297
  43. Ascor Med Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000374370
  44. Asseco Business Solutions S.A., Lublin − KRS 0000028257
  45. Assetian S.A., Warszawa − KRS 0000399284
  46. Atrem S.A., Złotniki − KRS 0000295677
  47. Atrium Kalisz 2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000228089
  48. Auto Credit - 24 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000639221
  49. Auto Myjnia Conrad Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000153812
  50. Autoguard S.A., Warszawa − KRS 0000287629

Powiązane przetargi (100 / 101 szt.):
  1. Wykonanie prac budowlanych w zakresie budowy windy dla osób niepełnosprawnych w budynku O-3 Polskiego Radia S.A. (znak sprawy: BZ/SZP-43/14)
    Zamawiający: Polskie Radio S.A. Sekcja Zamówień Publicznych, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest wykonanie roboty budowlanej polegającej na wykonaniu prac budowlanych w zakresie wykonania szybu windowego w lekkiej konstrukcji stalowej w kondygnacjach nadziemia, wykonania szybu windowego w podpiwniczeniu w technologii murowanej z podszybiem żelbetonowym wykonaniu prac instalacyjnych elektrycznych, montażu kabiny, montażu elementów jezdnych w szybie, elektrycznego systemu napędowego wraz ze sterowaniem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku nr 1 do SIWZ oraz w Załączniku nr 12 do SIWZ - Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych, w Załączniku nr 14 do SIWZ - Projekt budowlano - wykonawczy i w Załączniku nr 13 do SIWZ - przedmiar robót, określających zakres rzeczowy robót i sposób ich wykonania
  2. Przetarg nieograniczony na roboty budowlane oraz dostawę urządzeń
    Zamawiający: Szpital Ogólny im. dr Witolda Ginela w Grajewie, Grajewo
    Przedmiotem zamówienia jest modernizacja i rozbudowa Szpitala Ogólnego im. dr Witolda Ginela w Grajewie zgodnie z projektem budowlanym.
    Powierzchnia zabudowy pomieszczeń modernizowanych: 595 m2
    Powierzchnia zabudowy pomieszczeń dobudowywanych: 91,80 m2
    Kubatura dobudowywanych pomieszczeń: 807 m3

    W ramach zamówienia należy dostarczyć i zamontować następujące urządzenia i wyposażenie:
    - most 1-stanowiskowy - szt. 1,
    - most 2-stanowiskowy - szt. 1,
    - most 3-stanowiskowy - szt. 1,
    - lampy operacyjne LED, dwuczasowe 160+120 klux ( lampy operacyjne bezcieniowe
    dwukorpusowe ) - szt. 3,
    - kolumny chirurgiczne - szt. 3,
    - kolumny anestezjologiczne - szt. 3,
    - myjkę dezynfektor narzędzi - szt. 1,
    - myjkę dezynfektor basenów - szt. 1,
    - ladę pielęgniarską - szt. 1,
    - umywalki chirurgiczne 3-stanowiskowe z wyposażeniem, panel ścienny - szt. 3,
    - szafki ze stali nierdzewnej ze zlewozmywakiem dwukomorowym - szt. 3,
    - blaty robocze ze zlewem i umywalką - szt. 2,
    - zmywarko-wyparzarkę gastronomiczną z automatem myjąco-dezynfekującym - szt. 1,
    - zabudowę kuchenną - szt. 1.
    - dozownik na mydło w płynie z tworzywa ABS - szt. 24.
    - dozownik ręczników papierowych z tworzywa ABS - szt. 24.
    - dozownik do środków dezynfekcyjnych z tworzywa ABS - szt. 24.
  3. Wykonywanie w okresie 24 miesięcy, lub do wykorzystania pełnej kwoty w wysokości 3 000.000,00 zł netto, w zależności który z powyższych warunków zostanie spełniony jako pierwszy, prac remontowych z wyłączeniem awarii, w budynkach znajdujących się na terenie Instytutu Lotnictwa
    Zamawiający: Instytut Lotnictwa, Warszawa
    Wykonywanie w okresie 24 miesięcy, lub do wykorzystania pełnej kwoty w wysokości 3 000.000,00 zł netto, w zależności który z powyższych warunków zostanie spełniony jako pierwszy, prac remontowych z wyłączeniem awarii, w budynkach znajdujących się na terenie Instytutu Lotnictwa w następującym zakresie:a) robót konstrukcyjno-budowlanych; b) robót instalacyjnych sanitarnych w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, wodociągowych i kanalizacyjnych; c) robót instalacyjnych elektrycznych w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych elektroenergetycznych
  4. Wykonanie zamówienia dodatkowego związanego z przebudową i rozbudową hali basenu Zespołu Szkół Medycznych przy ul. Swarzewskiej 10 w Bydgoszczy
    Zamawiający: Urząd Miasta Bydgoszczy, Bydgoszcz
    Wykonanie zamówienia dodatkowego związanego z przebudową i rozbudową hali basenu Zespołu Szkół Medycznych przy ul. Swarzewskiej 10 w Bydgoszczy
  5. Wykonanie robót budowlanych uzupełniających w obiekcie pulmonologii
    Zamawiający: Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dr Władysława Biegańskiego, Grudziądz
    Przedmiotem zamówienia jest: wykonanie robót budowlanych uzupełniających w obiekcie pulmonologii, stanowiących zamówienie uzupełniające do zamówienia podstawowego na wybudowanie obiektu pulmonologii udzielonego w trybie przetargu nieograniczonego
    na podstawie:
    - dokumentacji projektowej wraz z przedmiarem robót oraz
    - specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych.
  6. Wykonanie robót budowlanych w branży sanitarnej w obiekcie pulmonologii
    Zamawiający: Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dr Władysława Biegańskiego, Grudziądz
    Przedmiotem zamówienia jest: wykonanie robót budowlanych w branży sanitarnej w obiekcie pulmonologii, stanowiących zamówienie uzupełniające do zamówienia podstawowego na wybudowanie obiektu pulmonologii udzielonego w trybie przetargu nieograniczonego (umowa nr I/4/11 z dnia 4.07.2011 r. - znak sprawy: I/5/PN/11) - na podstawie:
    - dokumentacji projektowej wraz z przedmiarem robót oraz
    - specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych.
    Przedmiotowe zamówienie obejmuje w szczególności budowę sieci zewnętrznych wraz z neutralizatorem ścieków przy budynku pulmonologii
  7. Zaprojektowanie i wybudowanie budynku poradni dziecięcych
    Zamawiający: Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dr Władysława Biegańskiego, Grudziądz
    Przedmiotem zamówienia jest realizacja w formule zaprojektuj i wybuduj zadania inwestycyjnego polegającego na zaprojektowaniu i wybudowaniu budynku poradni dziecięcych na terenie Regionalnego Szpitala Specjalistycznego im. Dr. Władysława Biegańskiego w Grudziądzu - na podstawie programu funkcjonalno-użytkowego (PFU) stanowiącego Załącznik do SIWZ
  8. Przetarg nieograniczony na budowę budynku przystani wodnej wraz z zapleczem dydaktycznym - etap II, współfinansowanej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Oś priorytetowa 3 Rozwój infrastruktury społecznej, Działanie 3.1 Rozwój infrastruktury edukacyjnej, w ramach budowy przystani wodnej na rzece Noteć w Nakle nad Notecią
    Zamawiający: Zarząd Powiatu Nakielskiego, Nakło nad Notecią
    Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane związane z budową budynku przystani wodnej wraz z zapleczem dydaktycznym - etap II, w ramach budowy przystani wodnej na rzece Noteć w Nakle nad Notecią. W tym etapie inwestycji budowa obejmuje wzniesienie dwukondygnacyjnego budynku przystani o wysokości ok. 10 m na planie prostokąta o powierzchni zabudowy ok. 700 m2 i kubaturze ok. 4.500 m3. Z uwagi na trudne warunki gruntowe cały obiekt posadowiony jest na palach. Budynek pełnić będzie funkcje dydaktyczne, turystyczne i administracyjne. Na parterze przewidziano salę dydaktyczną na 35 osób, sanitariaty, bosmanat i kapitanat przystani oraz pomieszczenie kotłowni. W drugiej części parteru, oddzielonej traktem komunikacyjnym, umieszczono pomieszczenie wypożyczalni sprzętu pływającego, miejsce ładowania akumulatorów oraz miejsce poboru wody pitnej dla osób korzystających z portu w basenie przystani, ogólnodostępne toalety i natryski wraz z węzłem sanitarnym dla osób niepełnosprawnych. Na drugiej kondygnacji projektuje się punkt informacyjny, pełniący również funkcję wypożyczalni sprzętu wodnego, pięć dwuosobowych pomieszczeń noclegowych z niezależnymi węzłami sanitarnymi, pomieszczenie przygotowania posiłków z holem rekreacyjnym. Dodatkowo zaprojektowano pomieszczenie socjalne z zapleczem sanitarnym dla pracowników stałych oraz pracowników warsztatu szkutniczego. Z pomieszczeń na piętrze można wyjść na przynależne, nadwieszone pomosty, natomiast z klatki schodowej na ogólnodostępny taras. Taras projektuje się jako częściowo zadaszony z wydzielonym pomieszczeniem zwanym ogrodem zimowym. Ponadto zakłada się dokończenie pozostałej infrastruktury technicznej polegającej na budowie parkingu, dokończenia ciągów komunikacyjnych dla pieszych, oświetlenia, monitoringu terenu, wykonaniu przyłącza gazowego, wybudowania boiska do siatkówki plażowej, badmintona i toru do gry w boule, a także placu zabaw dla dzieci. Projekt zieleni zakłada zagospodarowanie terenów zielonych z wykonaniem nasadzeń drzew i krzewów. Zaprojektowano też wizualizację obiektu.
    Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w projekcie budowlanym i wykonawczym, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót oraz przedmiarach. 45.21.00.00-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
    Załącznik nr 1 - projekt wykonawczy,
    Załącznik nr 2 - specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót,
    Załącznik nr 10 - przedmiar robót. Na podstawie Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 2 września 2004r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego § 4 ust. 3. Jeśli w istotnych postanowieniach umowy przyjęto zasadę wynagrodzenia ryczałtowego, dokumentacja projektowa może nie obejmować przedmiaru robót. UWAGA! W niniejszej specyfikacji przedmiar robót jest traktowany jako materiał pomocniczy do dokumentacji projektowej, z tym że wykonawca powinien zapoznać się z przedmiarami robót.
  9. Wykonanie zamówienia uzupełniającego polegającego na wykonaniu robót budowlanych tego samego rodzaju co będące przedmiotem umowy Nr WIM.272.10.2011 z dnia 8.3.2012 roku, związanych z wykonaniem rewitalizacji zdegradowanych terenów sportowych na terenie Wyspy Młyńskiej w Bydgoszczy, w przedmiocie przystani jachtowej z bazą noclegową, niezbędnej infrastruktury oraz zjazdów z ulicy Tamka
    Zamawiający: Urząd Miasta Bydgoszczy, Bydgoszcz
    Wykonanie zamówienia uzupełniającego polegającego na wykonaniu robót budowlanych tego samego rodzaju co będące przedmiotem umowy Nr WIM.272.10.2011 z dnia 8.3.2012 roku, związanych z wykonaniem rewitalizacji zdegradowanych terenów sportowych na terenie Wyspy Młyńskiej w Bydgoszczy, w przedmiocie przystani jachtowej z bazą noclegową, niezbędnej infrastruktury oraz zjazdów z ulicy Tamka
  10. WYKONANIE ROBÓT BUDOWLANYCH, POLEGAJĄCYCH NA PRZEBUDOWIE I ROZBUDOWIE HALI BASENU ZESPOŁU SZKÓŁ MEDYCZNYCH ZLOKALIZOWANEGO PRZY UL. SWARZEWSKIEJ 10 W BYDGOSZCZY
    Zamawiający: Urząd Miasta Bydgoszczy, Bydgoszcz
    WYKONANIE ROBÓT BUDOWLANYCH, POLEGAJĄCYCH NA PRZEBUDOWIE I ROZBUDOWIE HALI BASENU ZESPOŁU SZKÓŁ MEDYCZNYCH ZLOKALIZOWANEGO PRZY UL. SWARZEWSKIEJ 10 W BYDGOSZCZY
  11. Unowocześnienie bazy lokalowej rehabilitacji stacjonarnej w piwnicy budynku głównego przy ul. Meysnera 9
    Zamawiający: Kujawsko-Pomorskie Centrum Pulmonologii w Bydgoszczy, Bydgoszcz
    1. Przedmiotem zamówienia jest unowocześnienie bazy lokalowej rehabilitacji stacjonarnej w piwnicy budynku głównego przy ul. Meysnera 9. Roboty w swym zakresie obejmują w szczególności: prace budowlane, instalacje wewnętrzne: wod.-kan., ppoż., c.o., instalacje wentylacji i ciepła technologicznego, instalacje elektryczne i instalacje słaboprądowe. 2. Roboty musiały być wykonane zgodnie ze sztuką budowlaną, prawem budowlanym oraz dokumentacją budowlaną na które składa się: Przedmiar robót, Projekt wykonawczy i Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych i Decyzją Prezydenta Miasta Bydgoszczy nr 1052/2011 dotycząca zatwierdzenia projektu budowlanego i udzielenia pozwolenia na wykonanie robót budowlanych
  12. Roboty dodatkowe zadania pn. Modernizacja Zakładu Diagnostyki Obrazowej i Radiologii Interwencyjnej
    Zamawiający: Centrum Onkologii im. prof. Franciszka Łukaszczyka w Bydgoszczy, Bydgoszcz
    Roboty dodatkowe zadania pn. Modernizacja Zakładu Diagnostyki Obrazowej i Radiologii Interwencyjnej
  13. Budowa parkingu
    Zamawiający: Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dr Władysława Biegańskiego, Grudziądz
    Przedmiotem zamówienia jest budowa parkingu - na podstawie:
    - dokumentacji projektowej zawierającej projekt budowlany, projekty wykonawcze i przedmiar robót oraz
    - specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych,
    stanowiących załączniki do SIWZ.
  14. Budowa Domu Studenckiego nr 3 przy ul. Powstańców Wielkopolskich w Bydgoszczy.
    Zamawiający: Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy, Bydgoszcz
    1. Przedmiot zamówienia Przedmiotem
    zamówienia jest realizacja zadania: Budowa Domu Studenckiego nr 3 przy ul. Powstańców Wielkopolskich w
    Bydgoszczy polegająca na zrealizowaniu robót budowlanych i towarzyszących. Rozumie się przez to budowę
    budynku z instalacjami, przyłączami, parkingiem, ogrodzeniem, zielenią, śmietnikami oraz kompletnym
    wyposażeniem w oparciu o załączony projekt budowlany, wykonawczy (załącznik nr 3 do SIWZ), wykaz
    wyposażenia łazienek i kuchni (załącznik nr 11 do SIWZ) oraz wykaz pomieszczeń objętych kompleksowym
    projektem architektury wnętrz (załącznik nr 12 do SIWZ). 2. Zakres przedmiotu zamówienia 2.1. Przedmiot
    zamówienia przewidziany dla 252 studentów obejmuje m.in.: 1) Wykonanie wszelkich robót budowlanych i dostaw
    zgodnie z dokumentacją projektową, specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót oraz obowiązującymi
    przepisami, zasadami wiedzy technicznej i sztuki budowlanej, polskimi normami (PN), branżowymi normami (BN),
    Warunkami Technicznymi Wykonania i Odbioru Robót Budowlano- Montażowych opracowanymi przez Instytut
    Techniki Budowlanej w Warszawie, 2) Wykonanie wszelkich niezbędnych prac z uwzględnieniem poniesienia
    wszelkich opłat administracyjnych koniecznych do realizacji robót objętych zamówieniem, 3) Uzyskanie w imieniu
    Zamawiającego wymaganych prawem decyzji administracyjnych w tym pozwolenia na użytkowanie i wykonanie świadectwa charakterystyki energetycznej budynku, 4) Wykonanie robót budowlano- instalacyjnych wraz z
    dostarczeniem, zamontowaniem i uruchomieniem objętych zamówieniem urządzeń i wyrobów, 5) Opracowanie
    dokumentacji powykonawczej, planów ewakuacji i wszelkich innych opracowań niezbędnych dla prawidłowego
    użytkowania przedmiotu zamówienia, 6) Przeszkolenie w niezbędnym zakresie służb użytkownika, 7) Udział w
    czynnościach odbiorowych, 8) Wykonanie harmonogramu rzeczowo- finansowego, wg wzoru stanowiącego
    załącznik nr 5 do umowy, w terminie 14 dni od daty podpisania umowy, 9) Wykonanie planu bezpieczeństwa i
    ochrony zdrowia (plan BIOZ), w terminie 14 dni od daty podpisania umowy, 10) Prowadzenie dokumentacji
    bieżącego postępu prac budowlanych zgodnie z załącznikiem nr 10 do umowy, 11) Dostawa, montaż i
    uruchomienie wyposażenia zgodnie z wykazem wyposażenia łazienek i kuchni - załącznik nr 11 do SIWZ, 12)
    Dostarczenie Zamawiającemu w terminie 90 dni od daty podpisania umowy kompleksowego projektu architektury
    wnętrz pomieszczeń wykazanych w załączniku nr 12 do SIWZ. 2.2. Zakres przedmiotu zamówienia nie obejmuje:
    1) Budowy sieci energetycznej, 2) Budowy sieci i przyłącza ciepłowniczego oraz wyposażenia węzła c.o.
  15. Rozbudowa Laboratorium Mikotoksyn o Pracownię Hodowli Komórkowych i Testów Toksyczności
    Zamawiający: Uniwersytet Kazimierza Wielkiego, Bydgoszcz
    a. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na Rozbudowie Laboratorium Badawczego Mikotoksyn o Pracownię Hodowli Komórkowych i Testów Toksyczności wraz z infrastrukturą, zaprojektowanych na nieruchomości w Bydgoszczy przy ul. Chodkiewicza 30 od strony ul. Powstańców Wielkopolskich, działki nr 15, 16/1, 16/2 (obręb 168).
    Na ogrodzonym terenie kampusu znajdują się czynne inne obiekty uczelni.
    Działka i teren, na którym projektuje się przedmiotowy obiekt nie są objęte ochroną konserwatorską oraz nie leżą na obszarze eksploatacji górniczej.
    Przedmiot zamówienia opisują projekty budowlane i wykonawcze, a także specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych.
    b. Szczegółowy zakres oraz technologie i wielkość prac opisuje dokumentacja techniczna, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych oraz zawarte w tej dokumentacji warunki i uzgodnienia techniczne. Dokumentacja ta (załączona jako pliki .pdf) stanowi integralną część niniejszej SIWZ i przy sporządzaniu oferty obowiązujący jest zawarty w niej zakres projektowanych i przewidywanych robót.
    c. Przedmiotowe zamierzenie inwestycyjne polega na:
    i. rozbudowie istniejącego budynku laboratorium badawczego mikotoksyn o trzeci segment z pracowniami laboratoryjnymi dla prowadzenia badań w zakresie hodowli komórkowych i testów toksyczności - budynek w technologii tradycyjnej murowanej, stropy żelbetowe monolityczne z konstrukcją dachu drewnianą krokwiowo - płatwiową, pokrycie dachu - dachówka ceramiczna holenderka-esówka
    ii. wykonaniu wewnętrznych instalacji wod.-kan., wentylacyjnych, klimatyzacji, centralnego ogrzewania, elektrycznych, słaboprądowych i sprężonego powietrza ( budynek nie będzie wyposażony w instalację gazową),
    iii. przebudowie istniejącego układu kanalizacji piętrowej, oświetlenia zewnętrznego oraz przyłącza gazu niskiego ciśnienia,
    iv. przeniesieniu rozbiegu na bieżni istniejącego boiska sportowego (likwidacja od strony południowej - lustrzane odbicie od strony północnej),
    v. wykonaniu dojść i placów utwardzonych,
    vi. wykonaniu wycinki drzew,
    vii. demontażu istniejących sieci kolidujących z projektowaną rozbudową budynku tj. kanalizacji sanitarnej piętrowej, gazowej i linii kablowej,
    2.1. Podstawowe parametry budynku
    a. szerokość budynku = 14,75m
    b. długość budynku = 16,36m
    c. powierzchnia zabudowy = 237,74m2
    d. powierzchnia użytkowa = 677,57m2
    e. kubatura budynku = 2875,00m3
    f. bezwzględny poziom 0,00 budynku = 48,37m n.p.m.
    g. wysokość budynku od terenu = max 12,32m

    2.2. Funkcja budynku.
    Projektowany budynek, trzykondygnacyjny, podpiwniczony przeznaczony jest na pracownie do prowadzenia hodowli komórkowych i testów toksyczności.
    Budynek ten połączono z istniejącym obiektem w poziomie parteru przejściem - drzwi o odporności ogniowej EI30.
    W budynku znajdować się będą między innymi na parterze laboratorium hodowli komórkowych, laboratorium dydaktyczno - szkoleniowe, sala seminaryjna.
    Na piętrze zaprojektowano część administracyjno - biurową z częścią socjalną dla pracowników oraz dwie pracownie analityczne przeznaczone dla prowadzenia badań naukowych.
    W piwnicy zlokalizowano pomieszczenia magazynowe i pomocnicze oraz mielenia prób i mycia szkła laboratoryjnego.
    Poddasze zaprojektowano jako nieużytkowe, gdzie w części zainstalowano urządzenia wentylacyjne.
    2.3. Zakres zamówienia :
    2.3.1. warunki wykonawstwa :
    a. wszystkie osoby przewidziane do realizacji zamówienia muszą biegle posługiwać się językiem polskim. W przeciwnym wypadku Wykonawca zobowiązany jest zapewnić wystarczającą ilość kompetentnych tłumaczy, wykazujących znajomość języka technicznego w zakresie terminologii budowlanej, we wszystkich specjalnościach występujących przy realizacji zamówienia.
    b. Kierownik budowy, przez cały okres realizacji umowy na wykonanie przedmiotowego zamówienia publicznego, będzie wykonywał obowiązki Kierownika budowy w pełnym zakresie i wymiarze czasu pracy - wyłącznie na potrzeby realizacji tegoż zamówienia publicznego.
    c. wszystkie roboty wchodzące w zakres zamówienia Wykonawca zobowiązany jest wykonać zgodnie z przepisami, zasadami sztuki budowlanej oraz aktualną wiedzą techniczną.
    d. w przypadku zaistnienia w trakcie realizacji przedmiotu zamówienia niesprzyjających warunków atmosferycznych, Wykonawca zobowiązany jest zabezpieczyć budowę w taki sposób aby możliwym było wykonanie robót zgodnie z właściwą dla nich technologią.
    e. sieci strukturalne muszą być certyfikowane i wykonane przez osoby posiadające stosowne imienne uprawnienia producenta: do wykonania instalacji okablowania strukturalnego, do certyfikowania sieci strukturalnych. Ponadto Wykonawca musi posiadać umowę ND&I zawartą z producentem sieci strukturalnych, regulującą warunki udzielenia 5-letniej gwarancji systemowej przez tego producenta.
    f. do realizacji zamówienia muszą być użyte materiały budowlane odpowiadające co do jakości wymogom wyrobów dopuszczonych do stosowania w budownictwie, zgodnie z ustawą z dnia 16 kwietnia 2004 r. o wyrobach budowlanych (Dz. U. z 2004 r. Nr 92, poz. 881 z późn. zm.) oraz wymaganiom projektów i specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych. W przypadku gdy materiały nie zostały zakwalifikowane, zgodnie z wymienioną regulacją do budowlanych, winny spełniać wymogi ustawy z dnia 12 grudnia 2003 r. o ogólnym bezpieczeństwie produktów (Dz. U. Nr 229, poz. 2275 z późn. zm. ). Wykonawca nie może użyć do realizacji zamówienia wyrobów budowlanych o gorszych parametrach technicznych i jakościowych niż te, wskazane w dokumentacji projektowej i specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych (STWOiRB).
  16. Roboty dodatkowe polegające na odwodnieniu podpiwniczonej części budynku w ramach realizacji zadania inwestycyjnego pn: Modernizacja budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 28, ul. Górnicza 64 wraz z zagospodarowaniem terenu
    Zamawiający: Gmina Kielce, Kielce
    Przedmiotem zamówienia jest wykonanie odwodnienia podpiwniczonej części budynku które obejmuje w szczególności wykonanie : - drenażu opaskowego z rur PCV -U
    o śr 100 mm z filtrem z geowłókniny o dł. ok. 162 mb. z podziałem na drenaż płytki
    we wschodniej części budynku i drenaż głęboki w zachodniej części budynku
    z włączeniem do istniejącej kanalizacji deszczowej za pomocą kanałów o śr. 160 mm
    i 200 mm o łącznej dł. ok. 9 mb. - wewnętrznej wanny podszybia windy za pomocą środka wnikającego w beton od wewnątrz, który po skrystalizowaniu się tworzy izolację przeciwwodną
  17. Roboty dodatkowe zadania pn. Modernizacja Zakładu Diagnostyki Obrazowej i Radiologii Interwencyjnej
    Zamawiający: Centrum Onkologii im. prof. Franciszka Łukaszczyka w Bydgoszczy, Bydgoszcz
    Roboty dodatkowe zadania pn. Modernizacja Zakładu Diagnostyki Obrazowej i Radiologii Interwencyjnej
  18. Roboty dodatkowe w zadaniu pn. Roboty budowlane zadania pn. Modernizacja Zakładu Diagnostyki Obrazowej i Radiologii Interwencyjnej. Nr sprawy 222A/P/2011
    Zamawiający: Centrum Onkologii im. prof. Franciszka Łukaszczyka w Bydgoszczy, Bydgoszcz
    Roboty dodatkowe w zadaniu pn. Roboty budowlane zadania pn. Modernizacja Zakładu Diagnostyki Obrazowej i Radiologii Interwencyjnej
  19. Wykonanie robót dodatkowych do zamówienia podstawowego
    Zamawiający: Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dr Władysława Biegańskiego, Grudziądz
    Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót dodatkowych do zamówienia podstawowego udzielonego w trybie przetargu nieograniczonego umową I/10/10 z dnia 01.06.2010 r. na podstawie programu funkcjonalno-użytkowego różnicowego o roboty dodatkowe stanowiącego załącznik do istotnych warunków zamówienia, w związku z koniecznością podniesienia wysokości poszczególnych kondygnacji budynków w celu zwiększenia przestrzeni sufitowej dla właściwego prowadzenia instalacji
  20. Wykonanie wejść zewnętrznych z poziomu terenu do pomieszczeń na poziomie -1 budynku C kompleksu sportowo-rekreacyjnego Termy Maltańskie w Poznaniu
    Zamawiający: Termy Maltańskie Sp. z o. o., Poznań
    Przedmiotem zamówienia jest wykonanie wejść zewnętrznych z poziomu terenu do pomieszczeń znajdujących się na poziomie -1 w budynku C kompleksu sportowo-rekreacyjnego Termy Maltańskie w Poznaniu. Zakres zamówienia obejmuje wykonanie: projektu, robót ziemnych, ścian żelbetowych oporowych licowanych bloczkami amerblok - pow. 110 m2, ścian oporowych o pow. ok. 610 m2 i schodów zewnętrznych wraz z wykonaniem okładzin schodów z płytek kamionkowych GRES o pow, ok. 70 m2, nawierzchni z kostki brukowej.
  21. Wykonanie wejść zewnętrznych z poziomu terenu do pomieszczeń na poziomie -1 budynku C kompleksu sportowo-rekreacyjnego Termy Maltańskie w Poznaniu
    Zamawiający: Termy Maltańskie Sp. z o. o., Poznań
  22. Roboty dodatkowe do zadania inwestycyjnego pn.: Budowa krytej pływalni wraz ze sztucznym lodowiskiem w Rawie Mazowieckiej z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie.
    Zamawiający: Urząd Miasta Rawa Mazowiecka, Rawa Mazowiecka
  23. Roboty dodatkowe polegające na wzmocnieniu belek stropodachu w miejscach ich nieciągłości w sali muzycznej (pomieszczenie 0.16) na zadaniu inwestycyjnym pn Modernizacja budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 28 ul. Górnicza 64 wraz z zagospodarowaniem terenu
    Zamawiający: Gmina Kielce, Kielce
  24. Wykonanie robót budowlanych wykończeniowych w pomieszczeniach Oddziału Pediatrycznego oraz robót niezbędnych do funkcjonowania Oddziału
    Zamawiający: Szpital Ginekologiczno-Położniczy im. Świętej Rodziny SPZOZ, Warszawa
  25. Sprawa 271/2011
    Zamawiający: Stołeczny Zarząd Infrastruktury, Warszawa
  26. Sprawa 267/2011
    Zamawiający: Stołeczny Zarząd Infrastruktury, Warszawa
  27. budowa trzech wielorodzinnych budynków mieszkalnych z wbudowanymi usługami i parkingiem podziemnym oraz sieciami, przyłączami, ulicami, chodnikami, parkingami, małą architekturą, zielenią, oświetleniem zewnętrznym i monitoringiem terenu
    Zamawiający: Bydgoskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o., Bydgoszcz
  28. Roboty budowlane - 7. etap budowy strażnicy JRG nr 1 wraz z Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Inowrocławiu, główny kod CPV 45216121-8 Roboty budowlane w zakresie obiektów straży pożarnej.
    Zamawiający: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej, Inowrocław
  29. Dostosowanie instalacji wodno-kanalizacyjnej w celu integracji istniejących obiektów z nowo budowanymi
    Zamawiający: Kujawsko-Pomorskie Inwestycje Medyczne Sp. z o.o., Toruń
  30. Zamówienie dodatkowe - sprawa 238/2011
    Zamawiający: Stołeczny Zarząd Infrastruktury, Warszawa
  31. Wykonanie instalacji wentylacji mechanicznej i klimatyzacji w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym Dziecięco - Młodzieżowym
    Zamawiający: Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dr Władysława Biegańskiego, Grudziądz
  32. 222/P/2011 Modernizacja Zakładu Diagnostyki Obrazowej i Radiologii Interwencyjnej oraz modernizacja wentylatorni nr 1 Centrum Onkologii w Bydgoszczy
    Zamawiający: Centrum Onkologii im. prof. Franciszka Łukaszczyka w Bydgoszczy, Bydgoszcz
  33. Wykonanie nadbudowy budynku apteki szpitalnej
    Zamawiający: Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dr Władysława Biegańskiego, Grudziądz
  34. Zaprojektowanie i wykonanie zaprojektowanych rozwiązań mających na celu wykonanie rozbudowy instalacji CCTV wraz z monitoringiem w kompleksie sportowo-rekreacyjnym Termy Maltańskie w rejonie ulic Warszawskiej i Krańcowej oraz Jeziora Maltańskiego w Poznaniu
    Zamawiający: Termy Maltańskie Sp. z o. o., Poznań
  35. Wykonanie wanien do hydromasażu oraz dwóch kompletów saun w części sportowej kompleksu sportowo-rekreacyjnego Termy Maltańskie w Poznaniu
    Zamawiający: Termy Maltańskie Sp. z o. o., Poznań
  36. Zwiększenie grubości izolacji termicznej na całej powierzchni zewnętrznych ścian wentylowanych części kubaturowej kompleksu sportowo-rekreacyjnego Termy Maltańskie położonego w rejonie ulic Warszawskiej i Krańcowej oraz Jeziora Maltańskiego w Poznaniu
    Zamawiający: Termy Maltańskie Sp. z o. o., Poznań
  37. Zwiększenie grubości izolacji termicznej na całej powierzchni zewnętrznych ścian wentylowanych części kubaturowej kompleksu sportowo-rekreacyjnego Termy Maltańskie położonego w rejonie ulic Warszawskiej i Krańcowej oraz Jeziora Maltańskiego w Poznaniu
    Zamawiający: Termy Maltańskie Sp. z o. o., Poznań
  38. Wykonanie wanien do hydromasażu oraz dwóch kompletów saun w części sportowej kompleksu sportowo-rekreacyjnego Termy Maltańskie w Poznaniu
    Zamawiający: Termy Maltańskie Sp. z o. o., Poznań
  39. Zaprojektowanie i wykonanie zaprojektowanych rozwiązań mających na celu wykonanie rozbudowy instalacji CCTV wraz z monitoringiem w kompleksie sportowo-rekreacyjnym Termy Maltańskie w rejonie ulic Warszawskiej i Krańcowej oraz Jeziora Maltańskiego w Poznaniu
    Zamawiający: Termy Maltańskie Sp. z o. o., Poznań
  40. Zamówienie uzupełniające do zamówienia podstawowego pn. Wykonanie robót budowlanych wykończeniowych w pomieszczeniach Oddziału Pediatrycznego oraz robót niezbędnych do funkcjonowania Oddziału
    Zamawiający: Szpital Ginekologiczno-Położniczy im. Świętej Rodziny SPZOZ, Warszawa
  41. Sprawa 181/2011
    Zamawiający: Stołeczny Zarząd Infrastruktury, Warszawa
  42. Budowa Ośrodka Sportowo-Rekreacyjnego przy ul. Niedziałkowskiego w Słupsku w ramach projektu: Rewitalizacja Traktu Książęcego w Słupsku w obrębie I obszaru problemowego Lokalnego Programu Rewitalizacji Miasta Słupska na lata 2009-2015
    Zamawiający: Rejonowy Zarząd Inwestycji w Słupsku spółka z o.o., Słupsk
  43. Modernizacja budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 28 ul. Górnicza 64 w Kielcach wraz z zagospodarowaniem terenu
    Zamawiający: Gmina Kielce, Kielce
  44. Zamówienie dodstkowe - sprawa 170/2011
    Zamawiający: Stołeczny Zarząd Infrastruktury, Warszawa
  45. Remont Dziecięcego Szpitalnego Oddziału Ratunkowego
    Zamawiający: Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dr Władysława Biegańskiego, Grudziądz
  46. Remont i doposażenie Centrum Urazowego Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy
    Zamawiający: Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy, Bydgoszcz
  47. Budowa Laboratorium Drogowego w Bydgoszczy
    Zamawiający: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Bydgoszczy, Bydgoszcz
  48. Roboty dodatkowe do zadania inwestycyjnego pn.: Budowa krytej pływalni wraz ze sztucznym lodowiskiem w Rawie Mazowieckiej z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie.
    Zamawiający: Urząd Miasta Rawa Mazowiecka, Rawa Mazowiecka
  49. WYKONANIE REWITALIZACJI ZDEGRADOWANYCH TERENÓW SPORTOWYCH NA TERENIE WYSPY MŁYŃSKIEJ W BYDGOSZCZY, POLEGAJĄCEJ NA BUDOWIE PRZYSTANI JACHTOWEJ Z BAZĄ NOCLEGOWĄ, NIEZBĘDNEJ INFRASTRUKTURY ORAZ ZJAZDÓW Z UL. TAMKA
    Zamawiający: Urząd Miasta Bydgoszczy, Bydgoszcz
  50. Roboty dodatkowe do zadania inwestycyjnego pn.: Budowa krytej pływalni wraz ze sztucznym lodowiskiem w Rawie Mazowieckiej z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie.
    Zamawiający: Urząd Miasta Rawa Mazowiecka, Rawa Mazowiecka
  51. Budowa lądowiska dla helikopterów służb medycznych
    Zamawiający: Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dr Władysława Biegańskiego, Grudziądz
  52. Wykonanie robót dodatkowych dla budynku egzaminacyjnego WORD w Bydgoszczy
    Zamawiający: Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bydgoszczy, Bydgoszcz
  53. Zamówienie uzupełniające do zamówienia podstawowego pn. Wykonanie robót budowlanych wykończeniowych w pomieszczeniach Oddziału Pediatrycznego oraz robót niezbędnych do funkcjonowania Oddziału
    Zamawiający: Szpital Ginekologiczno-Położniczy im. Świętej Rodziny SPZOZ, Warszawa
  54. Modernizacja infrastruktury Zakładu Mikrobiologii Centrum Onkologii w Bydgoszczy - roboty dodatkowe
    Zamawiający: Kujawsko-Pomorskie Inwestycje Medyczne Sp. z o.o., Toruń
  55. Roboty dodatkowe niezbędne do wykonania w zadaniu pn: Rozbudowa Zakładu Teleradioterapii Centrum Onkologii w Bydgoszczy
    Zamawiający: Centrum Onkologii im. prof. Franciszka Łukaszczyka w Bydgoszczy, Bydgoszcz
  56. Wykonanie zamiennego pokrycia dachu hali rekreacyjnej w systemie blach KALZIP w budowanym kompleksie sportowo-rekreacyjnym Termy Maltańskie w rejonie ulic Warszawskiej i Krańcowej oraz Jeziora Maltańskiego w Poznaniu
    Zamawiający: Termy Maltańskie Sp. z o. o., Poznań
  57. Wykonanie ocieplenia zjeżdżalni wodnych w budowanym kompleksie sportowo-rekreacyjnym Termy Maltańskie w rejonie ulic Warszawskiej i Krańcowej oraz Jeziora Maltańskiego w Poznaniu
    Zamawiający: Termy Maltańskie Sp. z o. o., Poznań
  58. Wykonanie zamiennego pokrycia dachu hali rekreacyjnej w systemie blach KALZIP w budowanym kompleksie sportowo-rekreacyjnym Termy Maltańskie w rejonie ulic Warszawskiej i Krańcowej oraz Jeziora Maltańskiego w Poznaniu
    Zamawiający: Termy Maltańskie Sp. z o. o., Poznań
  59. Wykonanie ocieplenia zjeżdżalni wodnych w budowanym kompleksie sportowo-rekreacyjnym Termy Maltańskie w rejonie ulic Warszawskiej i Krańcowej oraz Jeziora Maltańskiego w Poznaniu
    Zamawiający: Termy Maltańskie Sp. z o. o., Poznań
  60. Wykonanie adaptacji pomieszczeń i systemów technicznych Bydgoskiego Centrum Bezpieczeństwa zlokalizowanego przy ul. Grudziądzkiej 9-15, budynek C w zakresie wymaganym dla Centrum Powiadamiania Ratunkowego wraz ze zwiększeniem liczby stanowisk operatorskich do 12
    Zamawiający: Urząd Miasta Bydgoszczy, Bydgoszcz
  61. Zamówienie uzupełniające do zamówienia podstawowego pn. Wykonanie robót budowlanych wykończeniowych w pomieszczeniach Oddziału Pediatrycznego oraz robót niezbędnych do funkcjonowania Oddziału
    Zamawiający: Szpital Ginekologiczno-Położniczy im. Świętej Rodziny SPZOZ, Warszawa
  62. Wykonanie robót dodatkowych wskazanych w stanowisku Państwowej Straży Pożarnej na terenie budowy Kompleksu Sportowo- Rekreacyjnego Okęcie przy ul. Gładkiej 16 w Warszawie na działce nr ew. 42 w obrębie 2-04-06
    Zamawiający: Miasto Stołeczne Warszawa - Dzielnica Włochy, Warszawa
  63. WYKONANIE ROBÓT BUDOWLANYCH POLEGAJĄCYCH NA PRZEBUDOWIE POMIESZCZEŃ WRAZ Z ADAPTACJĄ SYSTEMÓW TECHNICZNYCH BYDGOSKIEGO CENTRUM BEZPIECZEŃSTWA DLA CENTRUM POWIADAMIANIA RATUNKOWEGO ZLOKALIZOWANEGO PRZY UL. GRUDZIĄDZKIEJ 9-15 W BYDGOSZCZY
    Zamawiający: Urząd Miasta Bydgoszczy, Bydgoszcz
  64. Przystosowanie budynku nr 33 dla potrzeb użytkownika - Sprawa 63/2010
    Zamawiający: Stołeczny Zarząd Infrastruktury, Warszawa
  65. Rozbudowa z przebudową Szpitala Powiatowego im. dr Adama Gacy i dr Józefa Łaskiego NZOZ w Więcborku prowadzonego przez NOVUM-MED. Sp. z o.o. w systemie zaprojektuj i wybuduj
    Zamawiający: Novum-Med Sp. z o.o., Więcbork
  66. Budowę krytej pływalni typu wielozadaniowego w mieście Garwolin wraz z parkingiem.
    Zamawiający: Miasto Garwolin, Garwolin
  67. Budowę krytej pływalni typu wielozadaniowego w mieście Garwolin wraz z parkingiem.
    Zamawiający: Miasto Garwolin, Garwolin
  68. Budowa pawilonu łóżkowego z przeznaczeniem na Oddziały szpitalne z lotniskiem dla śmigłowców sanitarnych wyniesionym na jego dachu w kompleksie budynków Szpitala Wojewódzkiego we Włocławku
    Zamawiający: Kujawsko-Pomorskie Inwestycje Medyczne Sp. z o.o., Toruń
  69. Roboty ziemne związane z odkryciem pozostałości ław fundamentowych i wykonaniem nasypu budowlanego umożliwiającego posadowienie hali sportowo - widowiskowej oraz hotelu stanowiących element Centrum Turystyczno - Sportowego AQUA-ZDRÓJ przy ul. Ratuszowej w Wałbrzychu.
    Zamawiający: Spółka Celowa Wałbrzyskie Centrum Sportowo-Rekreacyjne "AQUA-ZDRÓJ" Sp. z o. o., Wałbrzych
  70. Roboty ziemne związane z odkryciem pozostałości ław fundamentowych i wykonaniem nasypu budowlanego umożliwiającego posadowienie hali sportowo - widowiskowej oraz hotelu stanowiących element Centrum Turystyczno - Sportowego AQUA-ZDRÓJ przy ul. Ratuszowej w Wałbrzychu.
    Zamawiający: Spółka Celowa Wałbrzyskie Centrum Sportowo-Rekreacyjne "AQUA-ZDRÓJ" Sp. z o. o., Wałbrzych
  71. Roboty ziemne związane z odkryciem pozostałości ław fundamentowych i wykonaniem nasypu budowlanego umożliwiającego posadowienie hali sportowo - widowiskowej oraz hotelu stanowiących element Centrum Turystyczno - Sportowego AQUA-ZDRÓJ przy ul. Ratuszowej w Wałbrzychu.
    Zamawiający: Spółka Celowa Wałbrzyskie Centrum Sportowo-Rekreacyjne "AQUA-ZDRÓJ" Sp. z o. o., Wałbrzych
  72. Budowa siedziby Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego - Oddziału Terenowego w Grudziądzu - Zadanie pod nazwą: Zagospodarowanie działek nr 32/2 i 32/3 - Roboty drogowe wraz z zagospodarowaniem terenu.
    Zamawiający: Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego, Toruń
  73. Budowa otwartego kąpieliska na terenie Parku Szczęśliwice przy ul. Usypiskowej 1 w Warszawie
    Zamawiający: Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Ochota, Warszawa
  74. Budowa otwartego kąpieliska na terenie Parku Szczęśliwice przy ul. Usypiskowej 1 w Warszawie
    Zamawiający: Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Ochota, Warszawa
  75. Roboty uzupełniające do zadania budowa pawilonu przy Wielkiej Krokwi w COS OPO Zakopane w zakresie zagospodarowania terenu.
    Zamawiający: Centralny Ośrodek Sportu w Warszawie w likwidacji Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem, Zakopane
  76. Roboty uzupełniające do zadania budowa pawilonu przy Wielkiej Krokwi w COS OPO Zakopane w zakresie zagospodarowania terenu.
    Zamawiający: Centralny Ośrodek Sportu w Warszawie w likwidacji Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem, Zakopane
  77. Roboty dodatkowe niezbędne do wykonania zadania Rozbudowa Zakładu Teleradioterapii Centrum Onkologii w Bydgoszczy
    Zamawiający: Centrum Onkologii im. prof. Franciszka Łukaszczyka w Bydgoszczy, Bydgoszcz
  78. Budowa hali widowiskowo - sportowej w Mogilnie wraz ze sfinansowaniem poprzez wykup wierzytelności z możliwością uzyskania finansowania do wysokości 30 % wartości robót budowlanych ze środków budżetu Woj. Kuj.- Pom. w związku z ujęciem zadania w Katalogu Potrzeb Bazy Sportowej Województwa Kujawsko - Pomorskiego do roku 2015. - roboty dodatkowe.
    Zamawiający: Gmina Mogilno, Mogilno
  79. Postępowanie o zamówienie publiczne na przebudowę układu komunikacyjnego dróg wewnętrznych Zespołu Głównego Centrum Onkologii w Bydgoszczy
    Zamawiający: Kujawsko-Pomorskie Inwestycje Medyczne Sp. z o.o., Toruń
  80. Modernizacja i rozbudowa oczyszczalni ścieków we wsi Strachocin
    Zamawiający: Gmina Stronie Śląskie, Stronie Śląskie
  81. Wykonanie systemu zagospodarowania wód opadowych na terenie kompleksu sportowo-rekreacyjnego Termy Maltańskie w Poznaniu
    Zamawiający: Termy Maltańskie Sp. z o. o., Poznań
  82. Wykonanie systemu zagospodarowania wód opadowych na terenie kompleksu sportowo-rekreacyjnego Termy Maltańskie w Poznaniu
    Zamawiający: Termy Maltańskie Sp. z o. o., Poznań
  83. Zaprojektowanie i wybudowanie obiektów szpitalnych
    Zamawiający: Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dr Władysława Biegańskiego, Grudziądz
  84. Roboty dodatkowe niezbędne do wykonania zadania Rozbudowa Zakładu Teleradioterapii Centrum Onkologii
    Zamawiający: Centrum Onkologii im. prof. Franciszka Łukaszczyka w Bydgoszczy, Bydgoszcz
  85. BUDOWA PAWILONU PRZY WIELKIEJ KROKWI W OPO ZAKOPANE - ROBOTY UZUPEŁNIAJĄCE W ZAKRESIE ROBÓT ELEKTROENERGETYCZNYCH
    Zamawiający: Centralny Ośrodek Sportu w Warszawie Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem, Zakopane
  86. BUDOWA PAWILONU PRZY WIELKIEJ KROKWI W OPO ZAKOPANE - ROBOTY UZUPEŁNIAJĄCE W ZAKRESIE ROBÓT ELEKTROENERGETYCZNYCH
    Zamawiający: Centralny Ośrodek Sportu w Warszawie Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem, Zakopane
  87. Budowa lądowiska dla helikopterów służb medycznych
    Zamawiający: Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dr Władysława Biegańskiego, Grudziądz
  88. Zamówienie dodatkowe w stosunku do zamówienia 2009/PN/04 na Rozbudowę i przebudowę budynku WORD w Bydgoszczy
    Zamawiający: Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bydgoszczy, Bydgoszcz
  89. Roboty dodatkowe niezbędne do wykonania zadania pn. Rozbudowa Zakładu Teleradioterapii
    Zamawiający: Centrum Onkologii im. prof. Franciszka Łukaszczyka w Bydgoszczy, Bydgoszcz
  90. Budowa siedziby Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego - Oddziału Terenowego w Grudziądzu - Zadanie pod nazwą: budowa budynku technicznego
    Zamawiający: Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego, Toruń
  91. Wykonanie zamiennego systemu rozdziału powietrza w halach basenu sportowego i rekreacyjnego dla inwestycji Realizacja inwestycji polegającej na zaprojektowaniu, uzyskaniu pozwolenia na budowę na rzecz zamawiającego i wybudowaniu kompleksu sportowo-rekreacyjnego Termy Maltańskie w rejonie ulic Warszawskiej i Krańcowej oraz Jeziora Maltańskiego w Poznaniu.
    Zamawiający: Termy Maltańskie Sp. z o. o., Poznań
  92. Wykonanie zamiennego systemu rozdziału powietrza w halach basenu sportowego i rekreacyjnego dla inwestycji Realizacja inwestycji polegającej na zaprojektowaniu, uzyskaniu pozwolenia na budowę na rzecz zamawiającego i wybudowaniu kompleksu sportowo-rekreacyjnego Termy Maltańskie w rejonie ulic Warszawskiej i Krańcowej oraz Jeziora Maltańskiego w Poznaniu.
    Zamawiający: Termy Maltańskie Sp. z o. o., Poznań
  93. Roboty uzupełniające związane z wprowadzonymi zmianami w zakresie robót budowlano-wykończeniowych przy realizacji inwestycji pn. Przebudowa Infrastruktury Przychodni Centrum Onkologii w Bydgoszczy
    Zamawiający: Centrum Onkologii im. prof. Franciszka Łukaszczyka w Bydgoszczy, Bydgoszcz
  94. Roboty uzupełniające związane z wprowadzonymi zmianami w zakresie robót budowlano-wykończeniowych przy realizacji inwestycji pn. Przebudowa Infrastruktury Przychodni Centrum Onkologii w Bydgoszczy
    Zamawiający: Centrum Onkologii im. prof. Franciszka Łukaszczyka w Bydgoszczy, Bydgoszcz
  95. Rozbudowa i przebudowa budynku Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bydgoszczy
    Zamawiający: Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bydgoszczy, Bydgoszcz
  96. Roboty dodatkowe na obiekcie diagnostyczno - łóżkowym Szpitala Powiatowego w Radomsku przy ul. Jagiellońskiej 36
    Zamawiający: Powiat Radomszczański, Radomsko
  97. Roboty dodatkowe do zadania Przebudowa pomieszczeń parteru bloku H-4,H-3 z łacznikiem E-6 i budowa patio H-6 Etap I -rozbudowa Instytutu Kardiologii o nowy budynek H-6 dla Oddziału Intensywnej Terapii Kardiologicznej przy ul.Alpejskiej 42
    Zamawiający: Instytut Kardiologii, Warszawa
  98. Budowa budynku administracyjno - konferencyjnego Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego - Oddziału Terenowego w Grudziądzu.
    Zamawiający: Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego, Toruń
  99. Roboty dodatkowe niezbędne do wykonania w modernizowanej Przychodni Centrum Onkologii
    Zamawiający: Centrum Onkologii im. prof. Franciszka Łukaszczyka w Bydgoszczy, Bydgoszcz
  100. Roboty dodatkowe związane z robotami wykonywanymi w ramach Umowy 753/P/2009 na Rozbudowę Zakładu Teleradioterapii Centrum Onkologii w Bydgoszczy
    Zamawiający: Centrum Onkologii im. prof. Franciszka Łukaszczyka w Bydgoszczy, Bydgoszcz
  101. Roboty dodatkowe na obiekcie diagnostyczno - łóżkowym Szpitala Powiatowego w Radomsku przy ul. Jagiellońskiej 36
    Zamawiający: Powiat Radomszczański, Radomsko

Inne osoby dla Żuk (289 osób):