Kogo reprezentuje osoba

Żurawik Antoni Edward

w KRS

Antoni Edward Żurawik

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Antoni
Drugie imię:Edward
Nazwisko:Żurawik
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1949 r., wiek 73 lata
Miejscowości:Chodów (Wielkopolskie), Iława (Warmińsko-mazurskie), Koło (Wielkopolskie), Krotoszyn (Wielkopolskie), Mielno (Warmińsko-mazurskie)
Przetargi:4 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Białecka Urszula, Fiwek Renata, Gołębieska Krystyna, Marek Czesław, Molska Elżbieta Anita, Żurawik Łukasz, Łepkowski Mieczysław
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Basińska Martyna, Bayat Alicja Agnieszka, Janicki Czesław Kazimierz, Kawecka Danuta, Kochanowska Alicja, Komorowski Piotr Tomasz, Komorowski Zbigniew
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Andre Robert, Błaszczyk Paweł, Kolasa Józef, Lewandowski Michał Łukasz, Lewandowski Wojciech Mirosław, Lewandowski Zbigniew, Marciniak Dariusz, Marek Czesław, Rossa Sławomir Roman, Rucińska Marlena Agnieszka, Skurzyński Mariusz Dariusz, Uciński Marceli, Ziętek Danuta

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wapiński Przemysław Andrzej
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Boniecki Kazimierz, Bronka Agnieszka, Fiwek Renata Ewa, Wójtowicz Jarosław Sławomir, Żurawik Arkadiusz, Żurawik Łukasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zdziebkowski Tomasz Jacek
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jakubek Janusz, Żurawik Łukasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jakubek-waligóra Agata

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Białecka Urszula, Fiwek Renata, Gołębieska Krystyna, Marek Czesław, Molska Elżbieta Anita, Żurawik Łukasz, Łepkowski Mieczysław
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Arseniuk Edward, Jakubek Janusz, Sapiński Witold, Sowul Mieczysław Kazimierz, Sowul Przemysław Mieczysław, Szymański Jerzy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szwarc Katarzyna

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Amagra Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000469336
  2. Amilacta Sp. Z O.O., Teresin − KRS 0000390208
  3. Andre Abrasive Articles Sp. Z O.O., Koło − KRS 0000450221
  4. Andre Abrasive Articles Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Koło − KRS 0000454200
  5. Art-bud B. Błaszczyk P. Błaszczyk Sp. J., Kłodawa − KRS 0000861731
  6. Bakoma Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000345357
  7. Bakoma-nieruchomości Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000614954
  8. Bioagra - Oil S.A., Tychy − KRS 0000264450
  9. Bioagra S.A., Warszawa − KRS 0000218705
  10. Bzk Alco S.A., Warszawa − KRS 0000628181
  11. Bzk Energy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000801034
  12. Bzk H1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000454383
  13. Bzk H2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000454386
  14. Bzk Holding Pl Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000286592
  15. Bzk Nieruchomości Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000454753
  16. Bzk Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000611587
  17. Bzk Sp. Z O.O. Nieruchomości Spółka Komandytowa, Teresin − KRS 0000288608
  18. Bzk Sp. Z O.O. i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000613237
  19. Bzk Tm Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000612784
  20. Cdn Group Sp. Z O.O., Włocławek − KRS 0000229878
  21. Cech Rzemiosł Różnych W Kole, Koło − KRS 0000042701
  22. Centrala Nasienna Kalnas Sp. Z O.O., Kalisz − KRS 0000116006
  23. Centrala Nasienna Kętrzyn Sp. Z O.O., Krotoszyn − KRS 0000455259
  24. Centrala Nasienna Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000145062
  25. Firma Nasienna Granum-z.manias-s.menc-j.szymański Sp. J., Wodzierady − KRS 0000004915
  26. Gildia Poznańska Gp S.A., Poznań − KRS 0000013364
  27. Gospodarstwo Nasienno-rolne Bovinas Sp. Z O.O., Chodów − KRS 0000156084
  28. Gospodarstwo Rolne Kawęczyn Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000614951
  29. Gospodarstwo Rybackie Łyszkowice Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością, Łyszkowice − KRS 0000023299
  30. Hodowla Roślin Grunwald Sp. Z O.O. Grupa Ihar, Mielno − KRS 0000240512
  31. Hotel Słoneczny Młyn Sp. Z O.O., Teresin − KRS 0000256503
  32. Hotel Tęczowy Młyn Sp. Z O.O., Teresin − KRS 0000268465
  33. Instytut Technologii Przemysłu Spożywczego Sp. Z O.O., Teresin − KRS 0000388788
  34. Kolska Izba Gospodarcza, Koło − KRS 0000168513
  35. Kolski Klub Fotograficzny Fakt Im. Prof. Dr Tadeusza Cypriana, Koło − KRS 0000298857
  36. Komagra Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000139975
  37. Krajowa Agencja Handlowa Społem Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000054768
  38. Loża Laureatów Nagrody Gospodarczej Województwa Wielkopolskiego, Poznań − KRS 0000175616
  39. Ludowy Klub Sportowy W Kwiatkowicach, Kwiatkowice − KRS 0000107779
  40. Ochotnicza Straż Pożarna W Kole, Koło − KRS 0000030726
  41. Ochotnicza Straż Pożarna W Kwiatkowicach, Kwiatkowice − KRS 0000349110
  42. Partner Opony Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000138737
  43. Polska Sieć Handlowa Polma S.A. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000066534
  44. Polskie Młyny S.A., Warszawa − KRS 0000046533
  45. Polskie Młyny Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000904280
  46. Polskie Stowarzyszenie Bioagrogen, Biskupiec − KRS 0000600719
  47. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowe Agronas Sp. Z O.O., Koło − KRS 0000114977
  48. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowe Centnas - Sp. Z O.O., Krotoszyn − KRS 0000050938
  49. Rolimpex S.A., Iława − KRS 0000265748
  50. Sowul Amp; Sowul Sp. Z O.O., Biskupiec − KRS 0000150814

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 4life Direct Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000313549
  2. Aban Sp. Z O.O. Alternatywna Spółka Inwestycyjna Spółka Komandytowa, Kraków − KRS 0000537928
  3. Access Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000051978
  4. Ade Line S.A. Likwidacyjnej, Prusice − KRS 0000236981
  5. Agro-fundusz Mazury Sp. Z O.O., Drogosze − KRS 0000081723
  6. Aluminium Konin - Impexmetal S.A., Konin − KRS 0000024174
  7. Ambresa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000104130
  8. Amontex Przedsiębiorstwo Montażowe Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Piotrków Trybunalski − KRS 0000154195
  9. Apartamenty Paryska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000353853
  10. Apartamenty Wilanów Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000248949
  11. Apro Sp. Z O.O., Zdzieszowice − KRS 0000009079
  12. Aquamin Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000093983
  13. Argenta Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000038156
  14. Art-bud T.wykpisz i K.wykpisz Sp. J., Koło − KRS 0000011315
  15. Artman S.A., Kraków − KRS 0000180735
  16. Asc S.A., Warszawa − KRS 0000183930
  17. Atende S.A., Warszawa − KRS 0000320991
  18. Atm S.A., Warszawa − KRS 0000034947
  19. Auto Stop Bary i Hotele Polskie Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000007040
  20. Autoguard S.A., Warszawa − KRS 0000287629
  21. Axtone Sp. Z O.O., Kańczuga − KRS 0000240217
  22. B.a.c.d. S.A., Warszawa − KRS 0000009046
  23. Bakoma Bis Sp. Z O.O., Janików-folwark − KRS 0000123239
  24. Bakoma S.A., Warszawa − KRS 0000111450
  25. Baltic Bridge S.A., Warszawa − KRS 0000045531
  26. Bankier.pl S.A., Warszawa − KRS 0000007720
  27. Bankowe Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne Telbank S.A., Warszawa − KRS 0000037921
  28. Biocarbo Sp. Z O.O., Koprki − KRS 0000393809
  29. Bzk Solar Sp. Z O.O., Koprki − KRS 0000450677
  30. Danone Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000014227
  31. E-wgt S.A., Warszawa − KRS 0000064449
  32. Fundacja Neo Media, Olsztyn − KRS 0000174579
  33. Fundacja Żak Uniwersytetu Warmińsko-mazurskiego W Olsztynie, Olsztyn − KRS 0000058942
  34. Harwood Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000888634
  35. Izba Rozrachunkowa Polskiego Rynku Terminowego S.A., Warszawa − KRS 0000242036
  36. Komagra-bis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000461972
  37. Kościeleckie Towarzystwo Doradców, Kościelec − KRS 0000054148
  38. Miejski Zakład Energetyki Cieplnej Sp. Z O.O., Koło − KRS 0000063322
  39. Polagri Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000136485
  40. Polski Rynek Terminowy S.A., Warszawa − KRS 0000344433
  41. Polskie Zakłady Zbożowe Brzeg S.A., Brzeg − KRS 0000014653
  42. Posłajko i Wspólnicy Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000225613
  43. Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-usługowe Inserwis Sp. Z O.O., Radzików − KRS 0000079798
  44. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Bryk-pol Sp. Z O.O., Ruszków I − KRS 0000351049
  45. Spółdzielnia Rzemieślnicza Wielobranżowa, Koło − KRS 0000374906
  46. Warmińsko-mazurski Związek Pracodawców Prywatnych, Olsztyn − KRS 0000171021
  47. Wgt S.A., Warszawa − KRS 0000075360
  48. Wydawnictwo Gospodarcze Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000079655
  49. Zakłady Przetwórstwa Zbożowego Szymanów Sp. Z O.O. W Teresinie, Teresin − KRS 0000075242
  50. Zorina Sp. Z O.O., Kutno − KRS 0000085493

Powiązane przetargi (4 szt.):
  1. Dostawa nasion
    Zamawiający: COBORU Stacja Doświadczalna Oceny Odmian w Słupi Wielkiej, Słupia Wielka
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa nasion dla SDOO Słupia Wielka oraz ZDOO Bobrowniki, ZDOO Nowa Wieś Ujska, ZDOO Kościelna Wieś oraz ZDOO Śrem. Przedmiot zamówienia podzielony został na 19 części.

  2. Zamawiający: Instytut Zootechniki Państwowy Instytut Badawczy 31-047 Kraków, ul. Sarego 2 Zakład Doświadczalny Pawłowice, Pawłowice
    Wyka siewna jara w ilości 2000 g. Materiał siewny. Zamawiający jest podatnikiem podatku rolnego i zamawiany produkt wykorzysta na potrzeby własne.
  3. dostawa nasion: rzepaku, pszenicy, pszenżyta i facelii
    Zamawiający: SGGW Rolniczy Zakład Doświadczalny Wilanów-Obory, Konstancin Jeziorna
    dostawa nasion: rzepaku, pszenicy, pszenżyta i facelii
  4. Nasiona facelii błękitnej
    Zamawiający: Instytut Zootechniki Państwowy Instytut Badawczy 31-047 Kraków, ul. Sarego 2 Zakład Doświadczalny Pawłowice, Pawłowice
    Nasiona facelii błękitnej w ilości 1400 kg

Inne osoby dla Żurawik (37 osób):