Kogo reprezentuje osoba

Żurawska Józefa

w KRS

Józefa Żurawska

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Józefa
Nazwisko:Żurawska
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1957 r., wiek 61 lat
Miejscowości:Police (Zachodniopomorskie), Szczecin (Zachodniopomorskie)
Przetargi:2 w aktualnych firmach, 3 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baran Leszek Stanisław, Bis Jan Rafał, Drożdż Wojciech, Droździel Leszek, Dylewski Marek, Faryniarz Jerzy, Górecki Mirosław, Greinert Maciej, Głowacki Jacek, Haraszkiewicz Ewa, Heise Edmund Edward, Jarczewski Paweł Andrzej, Jałosiński Krzysztof Mirosław, Kokotowski Bogusław Edward, Koźlarek Zbigniew, Kozłowski Stanisław, Królak Wojciech Franciszek, Kwiatkowski Zygmunt, Likierski Marcin, Lipiński Marek, Majchrzak Jerzy Józef, Malinowski Krzysztof, Marciniak Ireneusz Juliusz, Markwas Wiesław, Małachowska Agnieszka Izabela, Małłek Robert, Miklewicz Zbigniew Tomasz, Motyliński Janusz, Mroczkowski Marek, Naruć Wojciech Jan, Niewiński Andrzej, Paprocki Eugeniusz Marian, Pawlak Arkadiusz Marcin, Piotrowski Mariusz, Ruta Szymon Michał, Rzempała Artur Piotr, Siewierski Michał Marcin, Siwiec Ryszard Aleksander, Tarocińska Anna, Trzcińska Halina, Winiarski Sławomir Piotr, Wysocki Andrzej, Zarosiński Piotr Paweł, Zieliński Tomasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żyndul Krzysztof Józef
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Frankowski Paweł, Karolczuk Joanna, Kulbiej Adam, Różycki Mariusz, Sobolewski Krzysztof, Szymbor Agnieszka, Żurowska Joanna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szerszeń Tomasz

Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Butrymowicz Stanisław, Cybulski Mieczysław, Głowacki Jacek, Głuch Grzegorz Kazimierz, Harner Grzegorz Wiktor, Kajda Sebastian Robert, Rochewicz Ludwik, Rzempała Artur Piotr, Sikora Andrzej Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zdobylak Robert Stanisław
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Januszewski Paweł, Królak Wojciech Franciszek, Pasikowski Krzysztof Józef, Sikora Andrzej Jan, Walz Grażyna Elżbieta, Więcek Andrzej Antoni, Woźniak Henryk Bogusław, Ząbik Ryszard Jan, Żywotko Mieczysław Aleksander

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wardziński Wojciech Stanisław
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adrych Aldona Ludwika, Hryniewicz Romuald, Naruć Wojciech, Przeworski Tomasz, Sokulski Robert, Strzelczyk Paweł, Wójtowicz Grzegorz Jerzy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żurawski Jerzy
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Domżalska Małgorzata, Fajer Wiesława Zofia, Podgórski Andrzej Ryszard, Rudzka Bogusława Alfreda, Safaryn Zbigniew Mariusz, Śmidowicz Małkowska Aleksandra Elżbieta, Szałkowska Sokół Stanisława Marianna, Taracha Stanisława Grażyna, Żylik Mirosław Kazimierz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zalejska Iwona

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Abek Sp. Z O.O., Jankowo − KRS 0000597560
  2. Artmir Sp. Z O.O., Wieniec − KRS 0000320959
  3. Arto Sp. Z O.O., Brzózki − KRS 0000734322
  4. Bacteromic Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000666549
  5. Boryszew S.A., Warszawa − KRS 0000063824
  6. Budchem Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Szczecin − KRS 0000135223
  7. Centrum Finansowo-księgowe Gm Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000426581
  8. Centrum Produkcyjne Pneumatyki Prema S.A., Kielce − KRS 0000127140
  9. Curiosity Diagnostics Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000417594
  10. D.r.u. Doradcy Restrukturyzacyjni Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000602769
  11. Dinvest Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000638195
  12. Dr Bis Consulting i Pośrednictwo Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000024754
  13. Enea Logistyka Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000525547
  14. Enea Operator Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000269806
  15. Fertistav Pl Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000374080
  16. Fundacja Barys, Szczecin − KRS 0000598390
  17. Fundacja Enif, Szczecin − KRS 0000585370
  18. Fundacja Im.zygmunta Ziembińskieo, Poznań − KRS 0000015957
  19. Fundacja Politechniki Warszawskiej, Warszawa − KRS 0000354395
  20. Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. Z O.O., Goleniów − KRS 0000291232
  21. Grupa Azoty Kopalnie i Zakłady Chemiczne Siarki Siarkopol S.A., Grzybów − KRS 0000185170
  22. Grupa Azoty Police Serwis Sp. Z O.O., Police − KRS 0000099823
  23. Grupa Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A., Police − KRS 0000015501
  24. Infrapark Police S.A., Police − KRS 0000210413
  25. Jobdeveloper Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000732445
  26. Klub Piłkarski Chemik Police, Police − KRS 0000049198
  27. Klub Piłki Siatkowej Chemik Police S.A., Police − KRS 0000476185
  28. Lokum Sp. Z O.O., Świnoujście − KRS 0000634801
  29. Lotos Asfalt Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000204527
  30. Maflow Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000445168
  31. Marbolex Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000506981
  32. Megaron S.A., Szczecin − KRS 0000301201
  33. Microelectrocell Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000654175
  34. Międzynarodowa Organizacja Konsultingowo-kapitałowa Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000092482
  35. Ognisko Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej Tytan Police, Police − KRS 0000308631
  36. Pdh Polska S.A., Police − KRS 0000577195
  37. Piotrowski i Wspólnicy. Doradcy Prawni. Spółka Komandytowa, Poznań − KRS 0000250142
  38. Polska Fundacja Przedsiębiorczości, Szczecin − KRS 0000039918
  39. Polska Izba Przemysłu Chemicznego, Warszawa − KRS 0000015704
  40. Profima Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000386993
  41. Projekt 353 - Fundacja Rozwoju Polskiej Myśli Motoryzacyjnej, Szczecin − KRS 0000571016
  42. Przedsiębiorstwo Agat S.A., Koluszki − KRS 0000310595
  43. Przedsiębiorstwo Użyteczności Publicznej Trans-net S.A., Police − KRS 0000157267
  44. Pyrzyckie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. Z O.O., Pyrzyce − KRS 0000209900
  45. Quatro-invest Drankowski Sp. J., Lubieszyn − KRS 0000308444
  46. Rw Technik Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000251017
  47. Scope Fluidics S.A., Warszawa − KRS 0000668408
  48. Spółdzielnia Mieszkaniowa Wpb, Warszawa − KRS 0000187199
  49. Stowarzyszenie Instytut Niemiec i Europy Północnej, Szczecin − KRS 0000120416
  50. Stowarzyszenie Na Rzecz Bezpieczeństwa Hetman Policki, Police − KRS 0000101774

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Administracja Domów Wspólnot Mieszkaniowych Włochy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000127440
  2. Amc Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000251192
  3. Amrol Sp. Z O.O., Lipnica − KRS 0000306085
  4. Amw Hotele Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000219989
  5. Anwil S.A., Włocławek − KRS 0000015684
  6. Apex-elzar Sp. Z O.O., Włocławek − KRS 0000031786
  7. Aster Zak Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000019151
  8. Athena Investments Dom Maklerski S.A., Katowice − KRS 0000293430
  9. Automatika Usługi Kontrolno-pomiarowe Sp. Z O.O., Police − KRS 0000095833
  10. Bałtycka Baza Masowa Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000118856
  11. Bank Ochrony Środowiska S.A., Warszawa − KRS 0000015525
  12. Bauernkaserei Wolters Gmbh Sp. Z O.O. Oddział W Polsce, Szczecin − KRS 0000247969
  13. Białogardzkie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. Z O.O., Białogard − KRS 0000042523
  14. Biofarm-invest S.A., Warszawa − KRS 0000351474
  15. Biokomponenty Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000291201
  16. Brel - Finance Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000153858
  17. Centrum Elektrotechnika Instalacje Serwis Sp. Z O.O., Police − KRS 0000050500
  18. Centrum Logistyczne Gryf Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000070356
  19. Chemeko Sp. Z O.O., Włocławek − KRS 0000073399
  20. Chemzak - Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000171110
  21. Choszczeńskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. Z O.O., Choszczno − KRS 0000169831
  22. Ciech S.A., Warszawa − KRS 0000011687
  23. Crist Mars Ekoenergia Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000400053
  24. Ctl Kargo Sp. Z O.O., Police − KRS 0000035340
  25. Ctl Logistics Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000289679
  26. Ctl Reggio Sp. Z O.O., Puławy − KRS 0000238658
  27. Drewpol Sp. Z O.O., Osina − KRS 0000125771
  28. Egesa Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000195535
  29. Ekoen Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000467406
  30. Elana S.A., Toruń − KRS 0000003702
  31. Electromobility Poland S.A., Warszawa − KRS 0000651242
  32. Elektrownia Puławy Sp. Z O.O., Puławy − KRS 0000140192
  33. Energomontaż - Północ S.A., Warszawa − KRS 0000008564
  34. Energomontaż-północ Gdynia S.A., Gdynia − KRS 0000563117
  35. Energomontaż-północ Gdynia Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000017026
  36. Eson Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000329880
  37. Esv Wisłosan Sp. Z O.O., Nowa Dęba − KRS 0000126982
  38. Fabryka Maszyn Budowlanych Bumar-hydroma S.A., Szczecin − KRS 0000047142
  39. Fabryka Obrabiarek Rafamet S.A., Kuźnia Raciborska − KRS 0000069588
  40. Fabryka Papieru Szczecin - Skolwin S.A., Szczecin − KRS 0000018418
  41. Fabryka Podłóg Biadki Sp. Z O.O., Biadki − KRS 0000147019
  42. Fosfan S.A., Szczecin − KRS 0000038112
  43. Fundacja Grupy Azoty Police Na Rzecz Rozwoju Piłki Siatkowej, Police − KRS 0000463658
  44. Fundusz Pomerania Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000126048
  45. Gloria Alkohole S.A. Likwidacyjnej, Lublin − KRS 0000051159
  46. Grupa Azoty Chemkol Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000028727
  47. Grupa Azoty Kolzap Sp. Z O.O., Puławy − KRS 0000205601
  48. Grupa Azoty Polskie Konsorcjum Chemiczne Sp. Z O.O., Tarnów − KRS 0000319998
  49. Grupa Azoty S.A., Tarnów − KRS 0000075450
  50. Grupa Azoty Zakłady Azotowe Kędzierzyn S.A., Kędzierzyn - Koźle − KRS 0000008993

Powiązane przetargi (5 szt.):
  1. Promocja Gminy Police na meczach drużyny siatkarskiej biorącej udział w rozgrywkach Orlen Ligi w sezonie 2016/2017
    Zamawiający: Urząd Miejski w Policach, Police
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego usług w zakresie promocji Gminy Police na meczach drużyny siatkarskiej biorącej udział w rozgrywkach Orlen Ligi w sezonie 2016/2017
  2. Promocja Gminy Police na meczach drużyny siatkarskiej biorącej udział w rozgrywkach Orlen Ligi w sezonie 2015/2016
    Zamawiający: Urząd Miejski w Policach, Police
    Przedmiotem zamówienia usługa promocji Gminy Police na meczach drużyny siatkarskiej biorącej udział w rozgrywkach Orlen Ligi w sezonie 2015/2016
  3. Remont klimatyzacji sali operacyjnej oraz wykonanie klimatyzacji w wytypowanych pomieszczeniach w budynku Narodowego Banku Polskiego Oddziału Okręgowego w Szczecinie przy ulicy Starzyńskiego 1
    Zamawiający: Narodowy Bank Polski Oddział Okręgowy w Szczecinie, Szczecin
    Przedmiotem zamówienia jest wykonanie w budynku Oddziału Okręgowego NBP w Szczecinie przy ul. Płk. T.A. Starzyńskiego 1:
    1. remontu klimatyzacji sali operacyjnej polegającego na:
    - dostawie wraz z montażem nowego agregatu wody lodowej,
    - dostawie wraz z montażem silników nawiewowego i wyciągowego oraz falowników,
    - wykonaniu zgodnie z projektem montażu nowej szafy sterującej klimatyzacją sali operacyjnej,
    - wykonaniu nowych połączeń elektrycznych i sterowniczych,
    - wykonaniu pomiarów nowych obwodów,
    - montażu instalacji rurowej na czynnik chłodzący.
    2. wykonaniu klimatyzacji w wytypowanych pomieszczeniach obejmujących swym zakresem:
    - dostawę wraz z montażem klimatyzatora typu split o mocy chłodniczej 12 kW ( tylko chłodzenie,
    - dostawę wraz z montażem klimatyzatora multi split o mocy chłodniczej 10 kW ( 2 x 5 kW każda z jednostek) z pompą ciepła,
    3. objęcie bezpłatną obsługą serwisową dostarczonych i zamontowanych urządzeń w okresie udzielonej gwarancji.
  4. Remont instalacji oświetleniowej Biblioteki Głównej ul. H. poboznego 11, Akademii Morskiej w Szczecinie
    Zamawiający: Akademia Morska w Szczecinie, Szczecin
    Remont instalacji oświetleniowej Biblioteki Głównej ul. H. poboznego 11, Akademii Morskiej w Szczecinie.
    Szczegółowy opis robót zawierają: Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót (zał. nr 6 do SIWZ), Przedmiary Robót (zał. nr 7 do SIWZ) oraz Projekt budowlano - wykonawczy (zał. nr 8 do SIWZ)
  5. Adaptacja pomieszczeń laboratoriów naukowych w obiektach Wydziału Technologii i Inżynierii Chemicznej Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie - Modernizacja instalacji elektrycznej w obiekcie WTiICh w Szczecinie przy al. Piastów 42
    Zamawiający: Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie, Szczecin
    Demontaż rozdzielnic i tablic bezpiecznikowych; demontaż przewodów układanych pod tynkiem, demontaż przewodów kabelkowych układanych w korytkach i listwach instalacyjnych, demontaż kabli wielożyłowych; wykucie bruzd dla przewodów zasilających WLZ; układanie pzrewodów i kabli; podłączenie przwodów; badanie lini kablowej NN - kabel 4-żyłowy i kabel 5-żyłowy; wymiana rozdzielnic;sprawdzenie i pomiar obwodów elektrycznych; badanie wyłącznika przeciwporażeniowego różnicowo-prądowego

Inne osoby dla Żurawska (164 osoby):