Kogo reprezentuje osoba

Zwiefka Krzysztof Wiesław

w KRS

Krzysztof Wiesław Zwiefka

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Krzysztof
Drugie imię:Wiesław
Nazwisko:Zwiefka
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1963 r., wiek 56 lat
Miejscowości:Mielec (Podkarpackie), Poznań (Wielkopolskie), Połaniec (Świętokrzyskie), Tarnobrzeg (Podkarpackie), Zawada (Świętokrzyskie)
Przetargi:1 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czerwiński Bogumił, Dec Krzysztof, Dobrowolski Jarosław Wacław, Miącz Aleksander Grzegorz, Rożek Jakub, Stefanowicz Dariusz Antoni, Styś Tomasz Rafał, Wyligała Kasjan, Zaczek Marek, Łączak Czesław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wais Jan

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Arcimowicz Kołeczek Anna, Buchert Adam, Kasprzycki Krzysztof, Leszczyński Andrzej Grzegorz, Machowicz Jaworska Aleksandra, Napierała Krzysztof Zdzisław, Oksiejczuk Janusz, Pilch Bogdan, Rosińska Marta, Roszak Bogdan, Staniaszek Andrzej, Więcławek Wojciech Henryk, Winiarski Radosław, Wróblewska Agata

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łobocki Henryk Marian
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Juskowiak Maciej, Perczak Aneta, Rogalski Krzysztof Michał, Sroka Grzegorz Wincenty, Sydoruk Magdalena

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łobocki Henryk
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Caban Agnieszka, Dróżdż Joanna, Dudek Mariusz, Gatna Elżbieta, Jabłoński Bogumił, Jońca Marianna Teresa, Kasiński Leszek Władysław, Korzeniewski Józef, Kowalik Andrzej Edward, Krygowski Jan Józef, Kuta Eugeniusz Jan, Maziarz Władysława, Michalec Zdzisław, Niezgoda Janusz, Nowak Zbigniew Jerzy, Okładło Józefa, Sadłocha Stanisława, Skuza Józef, Sumara Kazimierz, Świtek Alfreda Maria, Szaniawski Jacek, Szaniawski Zbigniew Tadeusz, Szeliga Mirosław, Tarnowski Jacek, Tatomir Tadeusz Mieczysław, Uśmiał Jerzy Benedykt, Warchałowska Aneta, Wojdan Agnieszka Ewa, Wojtycha Zdzisław, Woszczyna Wiesław, Żmuda Tadeusz, Zych Tomasz Władysław, Zyngier Mariusz Ryszard

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żak Lech Adam
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ciba Jadwiga Helena, Czajkowski Ryszard Zenon, Czajkowski Tomasz Zbigniew, Harnik Magdalena, Szwarc Gajda Magdalena Marta, Tarnawski Kazimierz Jan, Winiarz Zbigniew

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wachta Marian Zbigniew
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ciepiela Mariusz Jan, Dziedzic Janusz, Jabłoński Bogumił, Jasiński Dariusz, Kobylarz Mieczysław Stanisław, Michalec Zdzisław, Misztur Andrzej Janusz, Ogonowski Ryszard Krzysztof, Olszta Tomasz Roman, Wojtycha Zdzisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Woźniak Jan
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ciepiela Mariusz, Jabłoński Bogumił, Krzyżanowski Adam Szczepan, Pietrzyk Janusz Stanisław, Wilk Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żbikowski Paweł Marcin

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Agrosys Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000602206
  2. Bowlingowy Klub Połaniec, Połaniec − KRS 0000035591
  3. Centrum Medyczne Hcp Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000119548
  4. Dolnośląski Fundusz Gospodarczy Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000099043
  5. Eko - Biomasa Sp. Z O.O., Biechów − KRS 0000262648
  6. Ekobox S.A., Wiśniówka − KRS 0000360237
  7. Elpobud Sp. Z O.O., Zawada − KRS 0000144286
  8. Elpolab Sp. Z O.O., Zawada − KRS 0000144298
  9. Elpologistyka Sp. Z O.O., Zawada − KRS 0000144293
  10. Elporem i Elpoautomatyka Sp. Z O.O., Zawada − KRS 0000144290
  11. Enea Bioenergia Sp. Z O.O., Zawada − KRS 0000376459
  12. Euro-eko Media Sp. Z O.O., Mielec − KRS 0000387563
  13. Euro-eko Sp. Z O.O., Mielec − KRS 0000069701
  14. Euro-mag Sp. Z O.O., Mielec − KRS 0000092028
  15. Fam - Technika Odlewnicza Sp. Z O.O., Chełmno − KRS 0000266071
  16. Ferrum S.A., Katowice − KRS 0000063239
  17. Fompol Sp. Z O.O., Mysłowice − KRS 0000113337
  18. Fundacja Europomost, Miedziana Góra − KRS 0000411435
  19. Fundacja Pro Arte Et Historia, Krasiczyn − KRS 0000518786
  20. Fundacja Radosna Izba, Miedziana Góra − KRS 0000546934
  21. Fundacja Rozwoju Ochrony Przeciwpożarowej, Kraków − KRS 0000055995
  22. Fundacja Solidarnej Pomocy Im. Hipolita Cegielskiego, Poznań − KRS 0000039764
  23. Fundacja Teatr Wyobraźni, Baranów Sandomierski − KRS 0000733843
  24. Fundacja Wspomagania Oświaty W Połańcu, Połaniec − KRS 0000124610
  25. Gm Sp. Z O.O., Wójcza − KRS 0000311120
  26. Grupa Czh S.A., Katowice − KRS 0000075706
  27. H. Cegielski - Plasmet Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000035452
  28. H. Cegielski - Poznań S.A., Poznań − KRS 0000010696
  29. H.cegielski-energocentrum Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000017623
  30. Kghm Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Wrocław − KRS 0000332428
  31. Klastik Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000268563
  32. Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A., Warszawa − KRS 0000016255
  33. Krajowe Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Warszawa − KRS 0000223179
  34. Lotos Upstream Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000660548
  35. Lotos Vera Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000648248
  36. Miejska Komunikacja Samochodowa Sp. Z O.O., Dębica − KRS 0000046772
  37. Narodowe Centrum Sportu-rozliczenia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000291803
  38. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Krio - Med Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000358270
  39. Nowe Centrum Administracyjne Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000532625
  40. Nowe Jaworzno Grupa Tauron Sp. Z O.O., Jaworzno − KRS 0000671384
  41. Ognisko Statutowe Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej H. Cegielski, Poznań − KRS 0000160708
  42. Park Sudecki Sp. Z O.O., Jelenia Góra − KRS 0000768564
  43. Park Sudecki Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Jelenia Góra − KRS 0000771786
  44. Pge Polska Grupa Energetyczna S.A., Warszawa − KRS 0000059307
  45. Pojazdy Szynowe Pesa Bydgoszcz S.A., Bydgoszcz − KRS 0000036552
  46. Pol-miedź Trans Sp. Z O.O., Lubin − KRS 0000117031
  47. Polska Grupa Lotnicza S.A., Warszawa − KRS 0000717327
  48. Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia W Kielcach Radio Kielce - S.A., Kielce − KRS 0000124925
  49. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Propol Sp. Z O.O., Osiek − KRS 0000153405
  50. Radomskie Centrum Innowacji i Technologii Sp. Z O.O., Radom − KRS 0000451267

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Amathus Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000250759
  2. Bio-energia S.A., Warszawa − KRS 0000382423
  3. Biomasa Świętokrzyska Sp. Z O.O., Biechów − KRS 0000380951
  4. Bps Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000303993
  5. Bracco Sp. Z O.O., Jelenia Góra − KRS 0000198541
  6. Browar Łomża Sp. Z O.O., Łomża − KRS 0000011751
  7. Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A., Warszawa − KRS 0000154178
  8. Centrum Ratownictwa i Ochrony Straż Pożarna Sp. Z O.O., Zawada − KRS 0000144412
  9. Chłodnie Igloopol Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000048161
  10. Ciepłownia Łańcut Sp. Z O.O., Łańcut − KRS 0000027871
  11. Cukrownia Leśmierz S.A., Leśmierz − KRS 0000125757
  12. Cwrc Sp. Z O.O., Rudniki − KRS 0000141228
  13. Dersław Medical Sp. Z O.O., Rytwiany − KRS 0000407396
  14. Dersław Sp. Z O.O., Zawada − KRS 0000105234
  15. Dol-eko Organizacja Odzysku Opakowań S.A., Wrocław − KRS 0000136342
  16. Edf Wybrzeże S.A., Gdańsk − KRS 0000017505
  17. Elektrociepłownia Energotor-toruń S.A., Toruń − KRS 0000071626
  18. Elektrownia Wiatrowa Baltica - 1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000392105
  19. Elektrownia Wiatrowa Baltica - 2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000393178
  20. Elektrownia Wiatrowa Baltica - 3 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000392905
  21. Elpoautomatyka Sp. Z O.O., Zawada − KRS 0000144295
  22. Elpoeko Sp. Z O.O. - Grupa Franspol, Zawada − KRS 0000067914
  23. Elpoinformatyka Sp. Z O.O., Zawada − KRS 0000154318
  24. Elposerwis Sp. Z O.O., Zawada − KRS 0000144249
  25. Elpoterm Sp. Z O.O., Połaniec − KRS 0000144543
  26. Enea Elektrownia Połaniec S.A., Zawada − KRS 0000053769
  27. Enea S.A., Poznań − KRS 0000012483
  28. Energa Wind Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000139864
  29. Energia Euro Park Sp. Z O.O., Mielec − KRS 0000432700
  30. Engie Zielona Energia Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000058191
  31. Fabryka Łożysk Tocznych - Kraśnik S.A., Kraśnik − KRS 0000051491
  32. Firma Oponiarska Dębica S.A., Dębica − KRS 0000045477
  33. Fm Inwestycje Śląsk Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000604270
  34. Franspol Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000164309
  35. Gamma Sp. Z O.O., Zawada − KRS 0000060436
  36. Gdf Suez Zielona Energia Sp. Z O.O., Zawada − KRS 0000264600
  37. Geovita Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000162223
  38. Grupa Azoty Kopalnie i Zakłady Chemiczne Siarki Siarkopol S.A., Grzybów − KRS 0000185170
  39. Grupa Azoty S.A., Tarnów − KRS 0000075450
  40. Grupa Azoty Zakłady Azotowe Kędzierzyn S.A., Kędzierzyn - Koźle − KRS 0000008993
  41. Gryf Nieruchomości Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000533455
  42. H. Cegielski - Fabryka Pojazdów Szynowych Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000069009
  43. H. Cegielski - Fabryka Silników Agregatowych i Trakcyjnych Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000084984
  44. H.cegielski - Remocentrum Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000015405
  45. H.cegielski-service Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnośćią, Poznań − KRS 0000017618
  46. Huta Batory S.A., Chorzów − KRS 0000049888
  47. Huta Łabędy S.A., Gliwice − KRS 0000076693
  48. Ida Management Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000548120
  49. Ids-bud S.A., Warszawa − KRS 0000447186
  50. Infocentrum Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000035769

Powiązane przetargi (1 szt.):
  1. Przegląd i konserwacja silnika głównego (typ 8S20D, Sn 5005) na statku Baltica
    Zamawiający: Morski Instytut Rybacki - Państwowy Instytut Badawczy, Gdynia
    Przegląd i konserwacja silnika głównego (typ 8S20D, Sn 5005) na statku Baltica
    Zakres prac:

    1. Sprężynowanie wału przed i po remoncie.
    2. Głowice cylindrowe, szt. 8: demontaż, montaż, czyszczenie, szlifowanie zaworów i gniazd.
    3. Tłoki, szt. 8: demontaż, montaż, sprawdzenie i pomiary.
    4. Pomiary tulei, szt. 8.
    5. Demontaż/montaż tulei, wymiana o-ringów.
    6. Honowanie tulei, szt. 8.
    7. Sprawdzenie stanu i pomiary luzów koła zębatego.
    8. Wymiana łożysk wału rozrządu.
    9. Sprawdzenie i wyregulowanie systemu zabezpieczeń.
    10. Przegląd głównego zaworu startowego.
    11. Wtryskiwacze, szt. 8.
    12. Chłodnica powietrza: demontaż, montaż.
    13. Chłodnica – czyszczenie i próba szczelności.
    14. Chłodnica oleju: demontaż, montaż.
    15. Chłodnica oleju: mycie i próba szczelności.
    16. Sprawdzenie dobicia śrub fundamentowych.
    17. Sprawdzenie układu zabezpieczeń wraz z czujnikami.
    18. Sprawdzenie układu pomiaru temperatur gazów wydechowych.
    19. Przegląd i czyszczenie regulatora obrotów.
    20. Próby morskie.